Facebook
Instagram
Sklep
News

4 gorące nowości na coraz zimniejsze i dłuższe wieczory! Który najlepszy?

4 gorące nowości na coraz zimniejsze i dłuższe wieczory! Który najlepszy?

screen from Youtube.com/SamSmithWorldVEVO

Wieczory coraz zimniejsze i coraz krótsze, a do kalendarzowej zimy zostało zaledwie 2 tygodnie! Nie martwcie się – od tego czasu dzień zacznie się już wydłużać.

Jaki jest najlepszy akompaniament do wieczorów pod kocykiem? Dobra muzyka! Oto zestawienie 4 gorących nowości, dzięki którym jesienna aura odejdzie chociaż na chwilę.

Burak Yeter – Echo

Po wielkim zeszłorocznym hicie "Tuesday" trudno nie kojarzyć Buraka Yetera. Turecki producent muzyczny powraca teraz z nowym kawałkiem "Echo". Powtórzy sukces poprzedniego singla?

Sam Smith – One Last Song

Na krążku "The Thrill Of It All" znajdziemy poza znanym już i zdobywającym najwyższe miejsca światowych list przebojów "Too Good At Goodbyes” znajdziemy również „One Last Song”, czyli najnowszą propozycję od charyzmatycznego wokalisty.

Lost Frequencies – Crazy

Belgijski producent pali się do powrotu na sam szczyt. Lost Frequencies wypuścił singiel "Crazy" będący wynikiem współpracy z holenderskim elektronicznym duetem Zonderling. Jeśli byliście fanami kawałka „Are You With Me” – ten numer na pewno Wam się spodoba!

Post Malone – Rockstar

Singiel „Rockstar” długo czekał na swoją wersję video, ale sam kawałek okazał się wielkim przebojem! To bezapelacyjnie największy sukces zarówno w karierze Post Malone’a, jak i 21 Savage’a, który gościnnie pojawił się w utworze.

Wszystkie te kawałki usłyszycie i zobaczycie w dzisiejszym programie Hot&Fresh na antenie 4FUN.TV! Bądźcie z nami od 18:00!

Zobacz też: Wspólny singiel Eda Sheerana i Eminema! Co jeszcze zdradził Ed?!