News

4FUN KIDS – gdzie oglądać? [NUMER KANAŁU]

4FUN KIDS – gdzie oglądać? [NUMER KANAŁU]

fot. Śpiewające Brzdące - Radosna piosenka

1 września rusza pierwsza muzyczna telewizja dla dzieci i rodziców – 4FUN KIDS! W odpowiedzi na Wasze entuzjastyczne przyjęcie naszych dziecięcych programach emitowanych na kanałach 4FUN GOLD i 4FUN DANCE postanowiliśmy stworzyć dla Was cały kanał dedykowany najmłodszym widzom. 

W 4FUN KIDS od 6:00 do 21:00 emitujemy wartościowe i bezpieczne programy dla dzieci, przy których Wasze pociechy będą się nie tylko bawić, ale również rozwijać umiejętności i uczyć nowych rzeczy. 

Znajdziecie u nas zarówno programy edukacyjne (jak Uczę Się Angielskiego Z 4FUN KIDS) jak i najlepsze dziecięce hity (Śpiewanki TV, Śpiewające Brzdące i Dziecięce Przeboje). Dzieciaki będą miały własną listę przebojów KIDS Lista, a ich prace zrobione podczas programu Rysujemy Z 4FUN KIDS pokażemy na naszej antenie.

Wieczorem pałeczkę przejmują u nas rodzice – Pora Relaksu i Karaoke to programy skierowane do nich i emitowane od 21:00 do 6:00.

4FUN KIDS – gdzie oglądać?

4FUN KIDS zajęło miejsce kanału 4FUN GOLD, więc kanał dziecięcy znajdziecie pod tym numerem, pod którym wcześniej emitowany był 4FUN GOLD. 

Numer kanału zależy od Waszego operatora telewizji – poniżej znajdziecie swój kanał 4FUN KIDS.


 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.