News

4FUN KIDS: wystartowała muzyczna telewizja dla dzieci! Oferta programów dla najmłodszych

4FUN KIDS: wystartowała muzyczna telewizja dla dzieci! Oferta programów dla najmłodszych

fot. materiały własne/4FUN.TV

4FUN KIDS to telewizja edukacyjna, zachęcająca do ruchu, z bezpiecznymi i dostosowanymi do wieku wartościowymi treściami. Kanał stworzony dla Waszych dzieci wystartował 1 września!

Naszym celem było stowrzenie 'miejsca' dla Waszych dzieci, gdzie będą się doskonale bawić, uczyć, rozwijać i kreatywnie spędzać czas, dlatego też nanał 4FUN KIDS skierowany jest do dzieci w wieku od jednego do dwunastu lat. Starsze dzieci będą miały szansę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu poszczególnych programów i tym samym postawić swoje pierwsze kroki w karierze dziennikarskiej.

Do uruchomienia tego konceptu przekonały nas doskonałe wyniki pasm dziecięcych na naszych kanałach 4FUN DANCE oraz  4FUN GOLD, a także ogromne zaangażowanie dzieci i ich rodziców w konkursach antenowych. Wszystko w ramach i wokół muzyki, która jest niezwykle istotnym elementem rozwoju dzieci.

4FUN KIDS – gdzie oglądać? [NUMER KANAŁU] >>

4FUN KIDS - programy

Programy w nowej stacji będą emitowane codziennie od godziny 6. do 21. W ramach pasm dziecięcych 4FUN KIDS pojawią się takie pozycje jak: BUDZIMY SIĘ Z 4FUN KIDS (przeboje, dzięki którym każde dziecko rozpocznie dzień w dobrym humorze), UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO Z 4FUN KIDS, JESTEM GWIAZDĄ 4FUN KIDS! (tu każdy rodzic może pochwalić się swoją pociechą, GIMNASTYKA DLA SMYKA, RYSUJEMY Z 4FUN KIDS oraz ZASYPIAMY Z 4FUN KIDS. Po godzinie 21.00 startuje pasmo PORA RELAKSU - kiedy wszyscy nasi podopieczni pójdą spać przychodzi pora na fajną muzykę dla ich opiekunów. Nie zabraknie również KARAOKE!

Wiemy, że rodzicie nie mogą opiekować się swoimi pociechami non stop i zwłaszcza w dobie pandemii, są zmuszeni odsyłać je przed ekran. Dzięki 4FUN KIDS nie muszą już mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Chcemy skończyć z bezczynnym siedzeniem dzieci przed telewizorem.  Dlatego, oprócz największych dziecięcych przebojów, stawiamy na zabawę, edukację i ruch. Dodatkowo, tak jak we wszystkich kanałach 4FUN,  w 4FUN KIDS nie zabraknie interakcji z widzami. 

Na Wasze maluchy czekają najlepsze konkursy z nagrodami – ‘polubcie’ nasz profil na Facebooku i zaobserwujcie nas na Instagramie, żeby niczego nie przegapić!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.