Reklama
placeholder
News

Kobieta urodziła dziecko na koncercie 50 Centa. Raper nie przerwał występu

Kobieta urodziła dziecko na koncercie 50 Centa. Raper nie przerwał występu

fot. YouTube/50 Cent/

Reklama
Reklama
placeholder

Fani potrafią zachowywać się bardzo nietypowo podczas koncertów swoich idoli - np. rzucać w nich przedmiotami w celu przyciągnięcia uwagi lub zapełniać scenę swoją używaną bielizną. Zdarza im się również pojawiać w tłumie w zaawansowanej ciąży. Podczas ostatniego koncertu 50 Centa w RV Inn Style Resorts Amphitheater w Waszyngtonie niespodziewanie urodziło się... dziecko.

50 Cent twierdzi, że ta 78-letnia aktorka będzie "zawsze seksowna". O kim mowa? >>

Na koncercie 50 Centa urodziło się dziecko

Na koncercie rapera pojawiła się kobieta, której termin porodu zbliżał się wielkimi krokami. W pewnym momencie fanka zaczęła niespodziewanie rodzić i było za późno, by przewieźć ją do szpitala. Jak podają źródła portalu Page Six, zgromadzeni zdecydowali się zrobić dookoła niej "ludzką zasłonę", by zapewnić jej większy komfort. W całą akcję zaangażowani byli zarówno fani, jak i znajdujący się na miejscu medycy. Gdy tłum "zwiększył się" o dodatkową osobę, czyli urodzoną w ekstremalnych warunkach dziewczynkę o imionach Itty Bitty Fiddy, matka wraz z córką zostały przetransportowane do szpitala. Podobno dziecko przyszło na świat zdrowe.

Co ciekawe, nie podano żadnej informacji dotyczącej przerwy w występie wywołanej nagłym porodem, a raper kontynuował koncert.

Kuriozalna akcja na koncercie Pink. Rzucono w nią… ludzkimi prochami >>

Porody na koncertach - kiedy jeszcze do nich doszło?

Porody na koncertach zdarzają się coraz częściej. Ostatnim razem miało to miejsce na koncercie Pink w Bostonie w 2023 roku. Ciężarna kobieta była zmuszona udać się do szpitala na piechotę, gdyż zakorkowane ulice uniemożliwiały jej zamówienie taksówki. Popularnym i często przytaczanym przykładem w tej kategorii jest również poród, który miał miejsce na koncercie Metalliki w Brazylii rok wcześniej, akurat w momencie, w którym zespół rozpoczynał swój utwór Enter Sandman.

 


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama