News

ABBA znów koncertuje! Jak dziś wyglądają Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid?

ABBA znów koncertuje! Jak dziś wyglądają Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid?

fot. materiały prasowe

ABBA jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych grup popowych wszech czasów. Po 40. latach Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid ogłosili powrót z projektem ABBA VOYAGE

Viki Gabor imprezuje w Moonlight. Zobaczcie teledysk >>

Zespół powraca z rewolucyjnym koncertem zrealizowanym przez firmę George'a Lucasa.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid wystąpią cyfrowo z dziesięcioosobowym zespołem w Londynie na specjalnie zbudowanej do tego celu arenie. Z tej okazji ABBA planuje również wydanie zupełnie nowego albumu studyjnego.

ABBA – koncert cyfrowy 

Cyfrowe wersje ABBY powstawały w technologii motion-capture i technice performance przez wiele miesięcy. W procesie tworzenia brali udział członkowie zespołu oraz ekipa 850 osób. Na potrzeby wydarzenia stworzono nowe układy taneczne, jak również odwzorowano te z przeszłości.

Koncerty mają rozpocząć się 27 maja 2022 roku. W specjalnie wybudowanej na ten cel hali w Londynie ma pomieścić się 3000 widzów. Sprzedaż biletów rozpocznie się 7 września 2021 roku.

Natalia Szroeder – Para to kolejna odsłona nowej płyty. Jest teledysk >> 

Choć od zakończenia aktywności zespołu minęło prawie 40 lat, ABBA nagrała dwa premierowe utwory, które trafią na koncertową setlistę – I Still Have Faith In You oraz Don't Shut Me Down. Ponadto nagrała i wyprodukowała zupełnie nowy album. Voyage ma trafić do sprzedaży już 5 listopada 2021 roku.

ABBA Voyage – bilety

Jeśli macie ochotę wybrać się na koncert – nie zwlekajcie! Liczba miejsc jest ograniczona, a biorąc pod uwagę kultowość zespołu, zainteresowanie może być ogromne.

Bilety na ABBA Voyage są dostępne dla osób, które zamówiły album w przedsprzedaży z oficjalnego sklepu ABBY od niedzieli 5 września 11:00 czasu polskiego oraz dla osób, które dokonały rejestracji do zakupu biletów od 6 września 11:00 czasu polskiego. Ogólna sprzedaż rusza we wtorek 7 września o 11:00. Więcej informacji znajdziecie na abbavoyage.com.

ABBA – nowe piosenki 

Zespół ABBA działał w latach 1972-1982. Ich piosenki są znane na całym świecie i przez dekady podbijały serca fanów. Mimo zakończenia działalności, ich popularność nie słabnie. Wydany w 1992 roku album ABBA Gold, jako pierwszy w historii,  niedawno przekroczył tysięczny tydzień na liście najchętniej kupowanych płyt w Wielkiej Brytanii.

Maneskin śpiewa numer Billie Eilish. Udany cover? >>

ABBA – jak dziś wyglądają członkowie zespołu? 

Anni-Frid Synni „Frida” Lyngstad z ABBY w listopadzie 2021 roku skończy 76 lat. Benny Andersson jest aktualnie 74-latkiem. Björn Ulvaeus 25 kwietnia 2021 roku skończył 76 lat, a Agnetha Fältskog ma w tej chwili 71 lat.

Zobaczcie jak wyglądają członkowie zespołu ABBA! Niżej znajdziecie nowe zdjęcie. Drugie ujęcie to fotografia z przeszłości. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ABBA (@abba)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ABBA (@abba)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ABBA (@abba)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.