Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder – Para to kolejna odsłona nowej płyty. Jest teledysk

fot. YouTube.com/Natalia Szroeder

Reklama
Reklama
placeholder

Nowy, bardzo osobisty singiel Para to kolejna odsłona zbliżającego się, drugiego albumu Natalii Szroeder. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk!

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski W DUECIE! Zobaczcie teledysk do piosenki PRZYPŁYWY [WIDEO] >> 

Natalia Szroeder – Para

25 sierpnia 2021 roku Natalia Szroeder zaprezentowała klip do najnowszej piosenki. Do singla powstał teledysk, który w symboliczny sposób oddaje sens utworu.

To jest bardzo osobista piosenka. Bardzo. Ale wiem, że przecież wszyscy przechodzimy przez ciemne momenty. Ja miewam je dość regularnie. I nawet czasem lubię te swoje smutki. Są mi potrzebne, żeby bardziej doceniać słońce, które się przecież zawsze pojawia. Prędzej czy później. I też, nie ukrywam, to są emocje bardzo inspirujące. Czasem zatracam się za bardzo, hamulce przestają działać i staje się sama dla siebie oprawcą. I to nie jest fajne. To nie jest dobre. Czy też macie tak? A czasem trzeba po prostu odpuścić. Pozwolić życiu płynąć. Hehe. No i znów patos. Sorki! Trzymajcie się i uważajcie na siebie – mówi o piosence artystka.

Natalia Szroeder jest autorką tekstu do utworu Para. Przy tworzeniu muzyki z wokalistką współpracował Archie Shevsky.

Natalia Szroeder: Połóż się tu wzorowane na tym klipie? Porównajcie sami >> 

Przypomnijmy, że dotychczas nową płytę Natalii Szroeder zapowiadały single Powinnam?, Połóż się tu oraz Przypływy. Ostatnia piosenka została nagrana w duecie z Ralphem Kaminskim. Utwór wykonano na żywo podczas gali rozdania nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2021.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama