News

Adalia Rose nie żyje. 15-latka starzała się za wcześnie

Adalia Rose nie żyje. 15-latka starzała się za wcześnie

fot. instagram.com/adalia06

Adalia Rose Williams, 15-letnia youtuberka pochodząca z Teksasu zmarła 12 stycznia 2022 roku. Na swoim kanale na YouTube miała 2,92 miliony obserwatorów, podczas gdy jej profil na Instagramie śledziło 411 tysięcy osób. 

Adalia Rose zyskała popularność w 2012 roku, gdy opublikowała wideo, na którym tańczyła do przeboju PSY Gangnam Style.

Adalia Rose – śmierć

O śmierci Adalii Rose poinformowano w komunikatach prasowych opublikowanych na jej profilach w mediach społecznościowych:

12 stycznia 2022 roku o godzinie 19:00 Adalia Rose Williams została uwolniona z tego świata. Weszła do niego po cichu i po cichu wyszła, ale jej życie było od tego daleko. Dotknęła MILIONY ludzi i pozostawiła największy ślad w każdym, kto ją znał. Nie cierpi już z powodu bólu i teraz tańczy do muzyki, którą kocha. Naprawdę chciałbym, żeby to nie była nasza rzeczywistość, ale niestety tak jest. Dziękujemy wszystkim, którzy ją kochali i wspierali. Dziękuję wszystkim jej lekarzom i pielęgniarkom, którzy pracowali przez LATA, aby zachować jej zdrowie. Rodzina chciałaby teraz opłakiwać tę ogromną stratę w prywatności.

Pjus nie żyje. 39-letni raper zmarł w trakcie operacji >>

Adalia Rose – choroba

Adalia Rose cierpiała na rzadką, nieuleczalną chorobę – progerię, zwaną także zespołem Hutchinsona-Gilforda. Objawia się ona przyspieszonym procesem starzenia, który jest spowodowany zaburzeniami w strukturze i funkcjonowaniu jądra komórkowego. 

Prognozy przeżywalności dla osób dotkniętych tą chorobą wynoszą 13 lat. Niestety obecnie nie ma żadnego sposobu na walkę z progerią. Bezpośrednią przyczyną śmierci jest najczęściej związana z problemami kardiologicznymi, które są związane z postępującą miażdżycą naczyń wieńcowych i mózgowych. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.