News

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]

Fot. Instagram.com/adam_strycharczuk

Adam Strycharczuk jak burza idzie przez show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto wygra 12. edycję? W finale spotkają się: Emilia Komarnicka-Klynstra (333 punkty), Ewelina Lisowska (311 punktów), Łukasz Zagrobelny (297 punktów) oraz Adam Strycharczuk (273 punkty), a my sprawdzamy, jak sobie radzi połówka duetu Na Pełnej i współtwórca hymnu wakcji 4FUN.TV - Adam Strycharczuk.

Aktualizacja, 23.11.2019: Adam Strycharczuk wygrywa TTBZ!! Gratulujemy! Adam Strycharczuk jak coś robi, to... NA PEŁNEJ :) I Okazuje się, że wystąpi także w 13. edycji show. Nagroda Adama zostanie przekzany dla dziewczynki, która choruje na syndrom kociego krzyku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ttbz #ttbz12 #final #twojatwarzbrzmiznajomo #polsat @polsatofficial #yourfacesoundfamiliar

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas 

Adam Strycharczuk jest uczestnikiem 12. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W każdym odcinku show Adam wciela się w postać zagranicznych i polskich artystów i mierzy się z ich największymi hitami. Do tej pory Adam występował w roli: Muńka Staszczyka (wygrał odcinek), Captaina Jacka, Freddie'go Mercury'ego, Aldony Dąbrowskiej, Enrique Iglesiasa, Marcina Millera z zespołu Boys, The Weeknda, Simply Red i Katie Melua. W finałowym odcinku TTBZ 12 Adam Strycharczuk to Violetta Villas! Adam dedykował tę metamorfozę swojej nieżyjącej od kilkunastu lat mamie. Występ Strycharczuka jako Villas w piosence "Mamo" to ogromne emocje, oklaski na stojąco, łzy w oczach... 

 

Adam Strycharczuk - wiek, pies, zespół, piosenki, 4FUN.TV 

Adam Strycharczuk urodził się 9 czerwca 1990 roku, jest m.in. właścicielem Gapy, muzykiem, wokalistą, youtuberem. Razem z Jankiem Frączkiem publikuje filmiki na kanale Na Pełnej. Ich wideo z „parodiami muzycznymi, żartami słownymi i żartami dosłownymi” mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a sam kanał Na Pełnej ma ponad 250 tysięcy subskrypcji! Na pewno znacie ich przeróbki hitów Ain’t Your Mama J.Lo, Havany Camili Cabello i Shape of You Eda Sheerana, w których chłopaki z Na Pełnej śpiewają o… kebabach, ale to oczywiście nie jedyny temat ich parodii. ;-) 

Margaret i KaCeZet w DUECIE! Zobacz klip do Chwile Bez Słów >> 

Zanim Adam zaczął działać w internecie, uczył się w szkole muzycznej, pracował też jako statysta. Od września 2018 roku Adam Strycharczuk działa w  zespole disco-polo Galaxi.

Adam jest wielkim miłośnikiem starych Mercedesów, ale po Warszawie uwielbia jeździć rowerem. Zresztą Adam kocha podróżować nie tylko na dwóch kółkach. ;-) 

Dawid Kwiatkowski rusza w wyjątkową trasę. Sprawdź czy będzie w Twoim mieście >> 

Na pewno znacie Adama Strycharczuka z naszej anteny i programu Na Pełnej, w którym razem z Jankiem Frączkiem prezentowali zupełnie nowe parodie i zapraszali do siebie znanych gości i sprawdzali jak radzą sobie w nietypowych rolach. Od jakiegoś czasu możecie oglądać parodię kawałka Pedro Capó i Farruko - Calma, który chłopaki z Na Pełniej nagrali razem z Cyber Marianem i 4FUN.TV. 

Wy też kibicujecie Adamowi? 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Zawsze kiedy jestem głodny, to jem kebaba" ?? Mowa oczywiście o naszym kolejnym uczestniku 12. edycji @twojatwarzbrzmiznajomo a jest nim @adam_strycharczuk ‼? ? Jako dziecko uczęszczał do szkoły muzycznej. Przygodę z szeroko pojętym aktorstwem kontynuował jako statysta. ? Na jednej z domówek poznał Jana Frączka, z którym złapał wspólny język i miesiąc później założyli wspólnie kanał na YouTube, Na Pełnej. Parodiowanie takich tematów jak kebab, samochody czy wegetariańskie przekąski okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu zyskali sobie przychylność ćwierć miliona widzów, a liczba odtworzeń ich filmów na kanale sięga już prawie 70 milionów! ? Od września 2018 roku znalazł się w projekcie Galaxi Zespół Muzyczny, czyli mieszanki najlepszego brzmienia z lat-90 oraz wyjątkowej stylistyki scenicznej i wideo. ? Prywatnie miłośnik starych Mercedesów oraz właściciel suczki o imieniu Gapa. Uwielbia podróże i jazdę na rowerze, który jest jego głównym środkiem transportu po Warszawie. W jakiej roli chcielibyście zobaczyć Adama? ? Podeślijcie pomysły w komentarzach! ? @twojatwarzbrzmiznajomo #ttbz12 #ttbz #polsat #napelnej #uczestnicy @polsatofficial #jesien2019

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj