News

Kim jest Adam Strycharczuk z TTBZ? Na pewno go znacie

Kim jest Adam Strycharczuk z TTBZ? Na pewno go znacie

Fot. Instagram.com/adam_strycharczuk

Kim jest Adam Strycharczuk, którego możecie oglądać w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Na pewno go znacie! 

Eurowizja Junior: nowe zasady wyboru reprezentanta Polski >> 

Adam Strycharczuk – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 

Adam Strycharczuk jest uczestnikiem 12. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W każdym odcinku show Adam wciela się w postać zagranicznych i polskich artystów i mierzy się z ich największymi hitami. Do tej pory Adam występował w roli: Muńka Staszczyka (wygrał odcinek), Captaina Jacka, Freddie'go Mercury'ego, Aldony Dąbrowskiej, Enrique Iglesiasa, Marcina Millera z zespołu Boys, The Weeknda, Simply Red i Ronnie'go Ferrari. W najbliższym odcinku Adam Strycharczuk pojawi się na scenie jako Katie Melua. 

Smolasty RECYTUJE swój nowy singiel RAJ w 4FUN.TV! >> 

Adam Strycharczuk - kto to jest? 

Adam Strycharczuk jest m.in. youtuberem. Razem z Jankiem Frączkiem publikuje filmiki na kanale Na Pełnej. Ich wideo z „parodiami muzycznymi, żartami słownymi i żartami dosłownymi” mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a sam kanał Na Pełnej ma ponad 250 tysięcy subskrypcji! Na pewno znacie ich przeróbki hitów Ain’t Your Mama J.Lo, Havany Camili Cabello i Shape of You Eda Sheerana, w których chłopaki z Na Pełnej śpiewają o… kebabach, ale to oczywiście nie jedyny temat ich parodii. ;-) 

Margaret i KaCeZet w DUECIE! Zobacz klip do Chwile Bez Słów >> 

Zanim Adam zaczął działać w internecie, uczył się w szkole muzycznej, pracował też jako statysta. Od września 2018 roku Adam Strycharczuk działa w  projekcie Galaxi Zespół Muzyczny, który jest znany jako mieszanka najlepszego brzmienia lat 90. z wyjątkową stylistyką sceniczną i wideo.

Adam jest wielkim miłośnikiem starych Mercedesów, ale po Warszawie uwielbia jeździć rowerem. Zresztą Adam kocha podróżować nie tylko na dwóch kółkach. ;-) 

Dawid Kwiatkowski rusza w wyjątkową trasę. Sprawdź czy będzie w Twoim mieście >> 

Na pewno znacie Adama Strycharczuka z naszej anteny i programu Na Pełnej, w którym razem z Jankiem Frączkiem prezentowali zupełnie nowe parodie i zapraszali do siebie znanych gości i sprawdzali jak radzą sobie w nietypowych rolach. Od jakiegoś czasu możecie oglądać parodię kawałka Pedro Capó i Farruko - Calma, który chłopaki z Na Pełniej  nagrali razem z Cyber Marianem i 4FUN.TV. 

Kibicujecie Adamowi? 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Zawsze kiedy jestem głodny, to jem kebaba" 🌯🎶 Mowa oczywiście o naszym kolejnym uczestniku 12. edycji @twojatwarzbrzmiznajomo a jest nim @adam_strycharczuk ‼😎 👉 Jako dziecko uczęszczał do szkoły muzycznej. Przygodę z szeroko pojętym aktorstwem kontynuował jako statysta. 👉 Na jednej z domówek poznał Jana Frączka, z którym złapał wspólny język i miesiąc później założyli wspólnie kanał na YouTube, Na Pełnej. Parodiowanie takich tematów jak kebab, samochody czy wegetariańskie przekąski okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu zyskali sobie przychylność ćwierć miliona widzów, a liczba odtworzeń ich filmów na kanale sięga już prawie 70 milionów! 👉 Od września 2018 roku znalazł się w projekcie Galaxi Zespół Muzyczny, czyli mieszanki najlepszego brzmienia z lat-90 oraz wyjątkowej stylistyki scenicznej i wideo. 👉 Prywatnie miłośnik starych Mercedesów oraz właściciel suczki o imieniu Gapa. Uwielbia podróże i jazdę na rowerze, który jest jego głównym środkiem transportu po Warszawie. W jakiej roli chcielibyście zobaczyć Adama? 😉 Podeślijcie pomysły w komentarzach! 👇 @twojatwarzbrzmiznajomo #ttbz12 #ttbz #polsat #napelnej #uczestnicy @polsatofficial #jesien2019

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj