News

Dawid Kwiatkowski rusza w wyjątkową trasę. Sprawdź czy będzie w Twoim mieście

Dawid Kwiatkowski rusza w wyjątkową trasę. Sprawdź czy będzie w Twoim mieście

fot. materiały prasowe

Dawid Kwiatkowski nie przestaje zaskakiwać - w ramach promocji swojego najnowszego albumu 13 grzechów niczyich artysta wyruszy w trasę po Polsce, gdzie powstaną specjalne pop up store’y.

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym na sesji zdjęciowej. „Rośnie nam druga Kim Kardashian” >>


Dawid Kwiatkowski – gdzie go spotkać?


Najbliższe wydarzenie tego typu odbędzie się już w najbliższy wtorek 16 lipca w Krakowie. Tego dnia historyczne wnętrze byłego hotelu Forum zamieni się w sklep, w którym kupić można będzie limitowany i wyjątkowy merch: bluzy, koszulki, skarpetki, plakaty i inne gadżety związane z 13 grzechów niczyich! Nie zabraknie również płyt, a także przygotowanego specjalnie na krakowskie wydarzenie produktu!

Pop up, zorganizowany we współpracy z Bonito, wystartuje o 13:13 i przez cały dzień spotkać w nim będzie można samego Dawida Kwiatkowskiego. Będzie okazja do zamienienia kilku słów, zdobycia autografu czy zrobienia wspólnego zdjęcia. 

Jessica Mercedes miała atak na lotnisku! „Myślałam, że umieram” >>


Dawid Kwiakowski – w jakich miastach stanie pop up store?


Pierwsze takie wydarzenie odbyło się 13 czerwca w Warszawie, w siedzibie Warner Music Poland, gdzie pojawiło się kilkuset fanów artysty z całej Polski. Wydarzenie spotkało się z fantastycznym przyjęciem oraz pytaniami o kolejne lokalizacje. Dawid nie mógł pozwolić na to, by fani się zawiedli! 

16 lipca widzimy się w Krakowie, a kolejne miejsca będą ujawniane tydzień przed startem. Znane są już daty, które wszyscy fani powinni sobie zarezerwować: 23, 29 lipca oraz 6 sierpnia. Zachęcamy do śledzenia social mediów artysty, by być na bieżąco.

Kamil Bednarek – tego nie wiedzieliście o nowym jurorze The Voice of Poland >>


Dawid Kwiatkowski – nowa płyta 2019


13 grzechów niczyich to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Krążek ten jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą artysta tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania albumu zapisana jest na dyktafonie Dawida.

Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów. Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. 

To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów – tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się Dawid.

Zobaczcie relację z warszawskiego pop up store’u Dawida Kwiatkowskiego! 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.