News

Adam Zdrójkowski reaguje na zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z innym mężczyzną. 'Jest mi wybitnie przykro'

Adam Zdrójkowski reaguje na zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z innym mężczyzną. 'Jest mi wybitnie przykro'

Fot. Instagram.com/adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski skomentował zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej, które obiegły internet. Na ujęciach paparazzi, 22-letniej aktorce towarzyszy inny mężczyzna.

Riverdale: Archie, czyli KJ Apa, potajemnie się ożenił? >>

Wiktoria Gąsiewska i Jakub Lipowski – zdjęcia. Aktorka komentuje

12. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami niedawno dobiegła końca. Po finałowym odcinku odbyło się after party, na którym bawiła się m.in. Wiktoria Gąsiewska. Aktorka była współprowadzącą kulisy tanecznego programu.

W sieci pojawiły się zdjęcia, na których Wiktorii Gąsiewskiej towarzyszył Jakub Lipowski, który w ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami partnerował Kindze Sawczuk. Wygląda na to, że para dobrze bawiła się w swoim towarzystwie. Na ujęciach widać jak się przytulają i trzymają za ręce.

Sandra Kubicka o dzieciach z Baronem. 'Dwójkę, trójkę' >>

W rozmowie z Faktem Wiktoria Gąsiewska odniosła się do zdjęć, o których zrobiło się głośno.

Po finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love – powiedziała.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są razem?

Zachowanie Wiktorii Gąsiewskiej i Jakuba Lipowskiego wywołało spekulacje na temat związku 22-latki z Adamem Zdrójkowskim. Serwis Plotek poprosił gwiazdora Rodzinki.pl o komentarz.

Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę – mówił Adam Zdrójkowski.

21-latek nie obserwuje Wiktorii Gąsiewskiej na Instagramie.

Blanka Lipińska i Baron już się nie przyjaźnią? Chodzi o ten szczegół >> 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – związek

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zostali parą w 2017 roku. Występowali razem w serialu Rodzinka.pl, w 2019 roku wygrali show Dance Dance Dance.

Mówiło się, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie Rodzinki.pl. Jakiś czas temu aktor powiedział:

(…) My się z Wiktorią znamy się 16 lat, jesteśmy tzw. dziećmi castingowymi, które się widziały kilka razy w tygodniu i grały razem na PlayStation.

Odejścia z Team X: kto opuszcza skład? 'Dziękuję i przepraszam' >>

To nie pierwszy raz kiedy mówi się o kryzysie w związku gwiazd. Jakiś czas temu Wiktoria i Adam usunęli oznaczenia ze wspólnych fotek, przestali się też obserwować na Instagramie. W rozmowie z jednym z portali Wiktoria Gąsiewska powiedziała, że nie będzie komentować tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.