News

Blanka Lipińska i Baron już się nie przyjaźnią? Chodzi o ten szczegół

Blanka Lipińska i Baron już się nie przyjaźnią? Chodzi o ten szczegół

Fot. screen Instagram.com/alekbaron

Blanka Lipińska i Baron już się nie przyjaźnią? Spekulacje na temat relacji między autorką 365 Dni a muzykiem wywołał ten szczegół.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek. Modelka pokazała romantyczny filmik >> 

Blanka Lipińska i Baron przez kilka miesięcy byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Jakiś czas po rozstaniu 36-latka mówiła, że ona i gitarzysta Afromental „wciąż są dla siebie wsparciem i mądrością”.

Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy siebie, a nawet… WIDUJEMY – zapewniała Blanka Lipińska.

W połowie października 2021 roku Sandra Kubicka i Baron oficjalnie potwierdzili swój związek. Kiedy Blanka Lipińska została zapytana o nową relację byłego partnera, powiedziała, że wiedziała, że Barona i Sandrę Kubicką łączy coś więcej. W rozmowie z dziennikarzami, autorka erotyków mówiła, że „Alek zasługuje na szczęście”.

Blanka Lipińska tłumaczy się fanom z gitary Barona w swoim domu. Co tam robi? >> 

Blanka Lipińska i Baron nie obserwują się na Instagramie

Fani Barona i Blanki Lipińskiej podejrzewają, że relacje między byłymi partnerami się pogorszyły. Ma o tym świadczyć fakt, że pisarka i gitarzysta przestali obserwować się na Instagramie. 

Przypomnijmy, że Blanka Lipińska i Baron ogłosili, że są parą w marcu 2020 roku. Rozstali się po siedmiu miesiącach. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.