News

Adele: jej nowa płyta to plagiat? Niezależna artystka oskarża wokalistkę

Adele: jej nowa płyta to plagiat? Niezależna artystka oskarża wokalistkę

fot. instagram.com/adele

Piosenki z nowej płyty Adele to plagiat? Niezależna artystka oskarża brytyjską wokalistkę o skopiowanie jej całej twórczości. Przedstawiła dowody, które mają o tym świadczyć.

Adele – Easy On Me to jej pierwszy singiel od 6 lat. Zobacz teledysk >> 

W listopadzie 2021 roku ukazała się długo wyczekiwana płyta Adele – 30. W ostatnim czasie o albumie mówi się w kontekście oskarżeń, które padły pod adresem gwiazdy. 

Adele posądzona o plagiat

Piosenkarka Xiomara twierdzi, że większość piosenek z krążka, na którym znalazł się m.in. przebój Easy On Me, to kopia jej utworów, zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej. Dodatkowo wokalistka zwróciła uwagę na podobieństwa teledysków.

Xiomara porównała piosenkę Adele Hold On ze swoim utworem Barbara. Łącznie Adele miała „zainspirować się” siedmioma singlami.

Jestem zbulwersowana, przerażona, zdruzgotana. Ta sytuacja to koszmar – napisała Xiomara w jednym z postów na Instagramie.

Mata: 'głupia pi*do' za wzgardzenie jego matchą? Jest odpowiedź urażonej influencerki >> 

Zdania co do zarzutów w kierunku Adele są podzielone. Część internautów przyznaje Xiomarze rację i przyznaje, że piosenki Brytyjki są bardzo podobne. Inni uważają jednak, że Xiomara po prostu chce „wybić się” na znanym nazwisku.

Widzicie podobieństwo między tymi utworami?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.