News

Mata: 'głupia pi*do' za wzgardzenie jego matchą? Jest odpowiedź urażonej influencerki

Mata: 'głupia pi*do' za wzgardzenie jego matchą? Jest odpowiedź urażonej influencerki

fot. YouTube.com/McDonald's Polska

Mata nagrał kawałek MC, w którym rapuje o swojej współpracy z marką McDonald's. Chociaż zestaw Maty w restauracjach McDonald's nie jest już dostępny, o młodym Matczaku i 'Maku' ponownie jest głośno.

Mata x McDonald's – nieznane fakty o współpracy w kawałku MC >>

Mata w MC rapuje o Mai Staśko?

Tym razem chodzi o słowa z piosenki MC: 

Czasem 16 godzin dziennie siedzę w studiu, no a czasem na kanapie. Ale wstaję po południu i nie tyram na etacie, dlatego szanuję pracę, ty wylewasz matcha latte, głupia pi*do – rapuje w swoim nowym singlu Mata.

Mata nie wymienia nikogo wporst, ale jedna z influencerek poczuła się adresatką kontrowersyjnego fragmentu. Obraźliwe słowa miały być komentarzem Maty do krytyki, którą Maja Staśko wystosowała wcześniej w kierunku wspólnej akcji Maty i popularnego Maka. 

Jak dla mnie to jest do wyrzucenia, to jest też do wylania, nie będę oczywiście tego robić, bo ktoś to oczywiście wypije, bo nie będziemy marnować jedzenia – mówiła w swojej recencji zestawu Maty Maja Staśko, wskazując na kanapkę i napój z zestawu Michała Matczaka.

Ile Mata zarobił na współpracy z McDonald's? >> 

Maja Staśko do Maty. Komentuje MC

Maja Staśko odniosła się do wyżej cytowanego fragmentu MC.

Mata dołączył do grona moich hejterów. Wolę być głupią pi*dą  niż człowiekiem, który wyzywa kobiety od głupich pi*d – czytamy na Twitterze. 

Taki sam wpis znalazł się na jej InstaStory. W innej relacji Maja Staśko dodała:

Maja Staśko: Krytykuje, robi jedną niesłuszną rzecz, jednak nie atakuje nikogo personalnie, nie obraża. Zaraz potem przeprasza za błąd.

Mata: wyzywa osobę za opartą na merytoryce krytykę, która nie była atakiem.

Ps. W tym kawałku jest jeszcze kilka megasłabych rzeczy. Choćby to, że on niby szanuje pracę, bo… nie musi pracować na etat.

Na dole artykułu znajdziecie m.in. wpis Mai Staśko z Twittera. Embed nie jest ocenzurowany.

 

 

fot.Instagram.com/majakstasko 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.