News

Adele romansuje ze znanym raperem! Kto to?

Adele romansuje ze znanym raperem! Kto to?

Fot. Instagram.com/skeptagram/adele

Adele romansuje ze znanym raperem! Sprawdźcie co wiemy o muzyku. Myślicie, że pasuje do wokalistki?

Adele SIĘ ROZWODZI? Jest oświadczenie pary >> 

Adele i Simon Konecki – rozwód

Kilka miesięcy temu poinformowano, że Adele rozstała się z mężem, Simonem Koneckim. Przez swoich pełnomocników para miała wydać oficjalne oświadczenie do Associated Press, w którym poinformowała że zdecydowali się na separację. Jednocześnie Adele i Konecki podali, że nie będą więcej komentować całej sprawy. Jakiś czas później media donosiły, że wokalistka rozwiodła się z mężem. 

Przypominamy, że Adele i Simon Konecki spotykali się od 2011 roku. Adele wyznała, że jest żoną Koneckiego w 2017 roku podczas gali rozdania nagród Grammy. W 2012 roku urodził się syn pary – Angelo James.

Adele już po rozwodzie? Ile trwało małżeństwo z Polakiem? >> 

Adele i Skepta są parą?

Zaraz po tym jak ogłoszono, że Adele rozstała się z mężem, zagraniczne media rozpisywały się o tym, że wokalistka świetnie czuje się jako singielka. Od jakiegoś czasu portale podają jednak, że Adele spotyka się z brytyjskim raperem Skeptą.

Podobno para ma mieć za sobą „serię udanych randek” i wspólne świętowanie 37. urodzin rapera.  Mówi się, że Skepta i Adele przyjaźnią się od wielu lat. Portale przypominają nawet post wokalistki na Twitterze z 2016 roku, w którym miała żartobliwie wyznać muzykowi miłość.

Do tej pory ani Adele, ani Skepta nie potwierdzili, że są razem. 

Adele i Jennifer Lawrence szaleją na gej party >> 

Skepta – kto to jest?

Skepta tak naprawdę nazywa się Joseph Junior Adenuga. Raper urodził się 19 września 1982 roku w Tottenhamie w Londynie. Skepta ma nigeryjskie korzenie. Jego bratem jest raper Jme.

Skepta jest jednym z prekursorów grime. Gatunek muzyczny powstał w 2002 roku i jest oparty na takich gatunkach jak: UK garage, hip-hop, drum and bass i dubstep. Skepta zaczynał swoją karierę jako DJ w grupie Meridian Crew. Po jej rozwiązaniu przez krótki czas należał do brytyjskiego zespołu Roll Deep.

Polska aktorka wygląda jak ADELE! Rzeczywiście podobna? >> 

W 2005 roku, razem ze swoim bratem Jme oraz raperem Wiley'em, Skepta założył zespół Boy Better Know oraz wytwórnię o takiej samej nazwie. Dwa lata później Skepta wydał swój debiutancki album studyjny - Greatest Hits. W 2009 roku wypuścił kolejny krążek – Microphone Champion.

Do największych hitów Skepty należą m.in. single Bad Boy, Rescue Me i That's Not Me. 31 maja 2019 roku raper wydał kolejny album – Ignorance Is Bliss. Płytę promują kawałki Bullet From A Gun i Greaze Mode.

Myślicie, że Skepta i Adele pasują do siebie?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is 31...thank fucking god ? 30 tried me so hard but I’m owning it and trying my hardest to lean in to it all. No matter how long we’re here for life is constant and complicated at times. I’ve changed drastically in the last couple years and I’m still changing and that’s okay. 31 is going to be a big ol’ year and I’m going to spend it all on myself. For the first time in a decade I’m ready to feel the world around me and look up for once. Be kind to yourself people we’re only human, go slow, put your phone down and laugh out loud at every opportunity. Learning to REALLY truly love yourself is it, and I’ve only just realized that that is more than enough. I’ll learn to love you lot eventually ? Bunch of fucking savages, 30 will be a drum n bass record to spite you. Chin up eh ❤️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#COYS ❤️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

London / Wembley Stadium / Jun 28

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Auckland / Mt Smart Stadium / Mar 25

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Another day another blessing @placesplusfaces

Post udostępniony przez Skepta (@skeptagram)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.