News

Adele pokazała chłopaka na Instagramie! Piękne zdjęcia

Adele pokazała chłopaka na Instagramie! Piękne zdjęcia

fot. instagram.com/adele

Adele po raz pierwszy opublikowała zdjęcia ze swoim nowym partnerem. Na jej koncie na Instagramie można zobaczyć nowy wpis, gdzie są trzy fotografie zrobione podczas ślubu gwiazdy NBA Anthony’ego Davisa. Dwa zdjęcia przedstawiają piosenkarkę w zjawiskowej kreacji, według Harper’s Bazaar zaprojektowanej przez Schiaparelli, a na jednym pozuje z nowym chłopakiem.

Adele ma nowego chłopaka? Rozmawiali już o dzieciach >>

Adele – nowy chłopak

Zdobywczyni Grammy i Oscara potwierdziła związek w ostatnim miesiącu, choć plotki o tym, że kogoś znalazła, pojawiały się już wcześniej. Rich Paul to znany agent sportowy reprezentujący odnoszących sukcesy koszykarzy, między innymi LeBrona Jamesa czy Anthony'ego Davisa.

Adele – rozwód, dziecko

W 2021 roku Adele sfinalizowała rozwód z Simonem Koneckim. Para pozostawała w separacji od kwietnia 2019 roku. Wspólnie wychowują ośmioletniego syna Angelo, nad którym dzielą się opieką. 

Adele rozwiodła się. Ujawniono szczegóły rozstania wokalistki i Simona Koneckiego >> 

W komentarzach można zauważyć jednak, że fani bardziej niż życiem osobistym zainteresowani są datą wydania nowej płyty. Ostatni krążek piosenkarki ukazał się w 2015 roku. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.