Reklama
placeholder
News

Adelon to jedna z najsłynniejszych polskich drag queen. Co wiadomo o Łukaszu?

Adelon to jedna z najsłynniejszych polskich drag queen. Co wiadomo o Łukaszu?

fot. instagram.com/lucas_adelon_rembas/

Reklama
Reklama
placeholder

Łukasz, posługujący się pseudonimem Adelon, jest bardzo rozpoznawalny w środowisku drag queen. Dzięki odrobinie makijażu i swoim imponującym umiejętnościom potrafi zdziałać cuda. Czym się zajmuje na co dzień?

Himera rozpoczęła swoją przygodę z dragiem... przypadkiem. Co wiemy o Stanisławie? >>

Adelon - ile ma lat i skąd pochodzi?

W internecie obecnie nie można znaleźć żadnych informacji o pochodzeniu Łukasza. Z jego instagramowego profilu dowiadujemy się, że ma rocznikowo 33 lata.

Adelon - drag queen

Łukasz zajmuje się zawodowo wizażem i charakteryzacją, więc zapewne jego upodobnienie się do kobiety na tym poziomie było kwestią czasu. Mężczyzna lubi eksperymentować z wyglądem, a także zajmuje się cosplayem. Na początku łączył bycie drag queen jedynie z rozrywką, ale z czasem stało się to dla niego bardzo ważne. Łukasz nie ukrywa, że podchodzi do swoich stylizacji oraz makijażu bardzo szczegółowo i z precyzją - czasem nawet przerabia stroje lub szyje własne. Istotna jest dla niego również publika, której chce zawsze zapewnić jak najlepsze show.

Shady Lady ma na koncie współprace z wielkimi markami. Na co dzień jest managerem >>

Adelon - kariera

Adelon pracuje w prywatnej artystycznej szkole charakteryzacji. Dzięki swoim umiejętnościom oraz kosmetykom potrafi "przeobrazić" się w niesamowite postaci. Na instagramowym profilu Łukasza znajduje się wiele zdjęć, na których widać efekt, jego realistycznego wystylizowania się na postaci z serii Harry Potter czy Shrek.

Wystąpił m.in. w serialu Królowa, a także odpowiadał na planie za wygląd Andrzeja Seweryna grającego główną postać - Lorettę. Łukasz w przeszłości upodabniał się do wielu światowej sławy gwiazd czy polskich celebrytów, takich jak np. Adele czy Magda Gessler. Zyskał popularność po wykreowaniu się na wzór słynnej restauratorki, a wielu fanów nazywa go jej "lepszą wersją". Adelon ma swój kanał na YouTubie - Lucas Adelon Rembas - gdzie umieszcza filmiki, na których parodiuje znane postaci lub nakłada makijaż w obecności zaproszonych przez siebie drag queens. Łukasz jest bardzo otwarty, chętny do rozmów i pozytywnie nastawiony do wywiadów.

Niedawno Adelon sprawdziła się w roli mentorki w nowym programie telewizyjnym o drag queens.

Adelon - jest w związku?

Nie wiadomo, czy Łukasz jest obecnie w związku.

Adelon - Instagram

Łukasza można znaleźć na Instagramie pod nazwą @lucas_adelon_rembas. 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama