Reklama
placeholder
News

Himera rozpoczęła swoją przygodę z dragiem... przypadkiem. Co wiemy o Stasiu?

Himera rozpoczęła swoją przygodę z dragiem... przypadkiem. Co wiemy o Stasiu?

fot. instagram.com/hieemeras/

Reklama
Reklama
placeholder

Himera jest gwiazdą nowego programu telewizyjnego o drag queens. Staś ma już spore doświadczenie w tym temacie, a także spore grono fanów. Jego instagramowy profil obecnie obserwuje prawie 25 tysięcy użytkowników. Jak zaczęła się jego przygoda z dragiem i co warto o nim wiedzieć?

Adelon to jedna z najsłynniejszych polskich drag queen. Co wiadomo o Łukaszu? >>

Himera - ile ma lat i skąd pochodzi?

Staś ma 26 lat i pochodzi z Ukrainy. Swój kraj opuścił w wieku nastoletnim, a zanim zamieszkał na terenie Polski, przebywał m.in. w Stanach Zjednoczonych. 

Himera - kariera

26-latek ma doświadczenie w roli prezentera telewizyjnego oraz w aktorstwie. Był prowadzącym programu Usłyszcie nas!. Staś wystąpił też w serialu Królowa, a także w popularnym Nago, głośno, dumnie. To nie koniec przygód Himery z telewizją, ponieważ obecnie można ją oglądać w nowym, polskim programie o drag queens.

Na co dzień Staś pracuje w korporacji, a także zajmuje się promowaniem różnych marek - najczęściej kosmetycznych. Wspiera też społeczność LGBT+.

Shady Lady ma na koncie współprace z wielkimi markami. Na co dzień jest managerem >>

Himera - drag queen

Staś rozpoczął swoją przygodę z drag przypadkowo. Zainspirował się opowieściami pewnej drag queen, która zapewniła mu nocleg w Paryżu. Wtedy też po raz pierwszy zapoznał się ze słynnym reality show o nazwie RuPaul’s Drag Race. Początkowo zszokował się tym, co zobaczył, jednak w późniejszym czasie spodobała mu się płynąca z takiej aktywności wolność i wyzwolenie. Obecnie występuje na terenie całej Polski, zapewniając widzom wielkie show, jako rozpoznawalna drag queen - Himera. Fragmenty występów 26-latka można znaleźć na jego instagramowym profilu.

Postać Himery, którą stworzył Staś, emanuje wizerunkiem kobiety silnej i dominującej. Jej znaki rozpoznawcze to duże usta, mocny makijaż, wąska talia i nietypowe fryzury.

Himera - czy jest w związku?

Staś nie wypowiedział się publicznie na temat tego, czy jest obecnie w związku. Na jego instagramowym profilu również nie znajdziemy zdjęć z "drugą połówką".

Himera - Instagram

Himerę można znaleźć na Instagramie pod nazwą @hieemeras.  Na profilu Stasia często pojawiają się jego zdjęcia w nietypowych kreacjach. 26-latek lubi eksperymentować z makijażem i ubierać się w pełne kolorów stroje. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama