News

Afrojack wystąpi na Music Power Explosion!

Afrojack wystąpi na Music Power Explosion!

źrófło: materiały prasowe

Już 13 lipca na Stadionie we Wrocławiu usłyszycie wielkie gwiazdy muzyki. Oprócz gwiazd takich jak Steve Aoki czy Zedd, pojawi się również twórca hitów „Take Over Control” czy “Another Life”, czyli Afrojack!

Dj posługujący się brzminiami electro house, zwanych dutch house, jest zdobywcą nagrody Grammy za remiks utworu „Revolver” amerykańskiej piosenkarki Madonny. Pracował z takimi gwiazdami jak David Guetta, Hardwell, Thirty Seconds To Mars, Martin Garrix, Snoop Dogg, Sting, Wiz Khalifa, Shakira, czy Pitbull. Jego największe przeboje to „Take Over Control”, „Turn Up The Speakers”, „Hands Up”, „Another Life”, czy najświeższe produkcje we współpracy z Davidem Guettą - „Helium” i „Dirty Sexy Money”.

- Afrojack zdecydowanie zaprezentuje najwyższy poziom. Dowodem na to są jego ostatnie występy, których idealnym uzupełnieniem jest niedawny set z Ultra Miami. Lineup festiwalu Music Power Explosion rośnie w siłę – podkreśla Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Afrojack razem z Tiesto, Stevem Aoki i Zeddem już 13 lipca pojawi się we Wrocławiu. Nie macie jeszcze biletów na Music Power Explosion? Nie zwlekajcie!

Zobacz też: Tiesto na Music Power Explosion!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj