News

Agnieszka Boryń przejmuje TOP 20!

Agnieszka Boryń przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet),Nicol Kimaty (@niicolciak), Magdalena Maciejowska (@magdamaciejowska) i Klaudia Figuła (@klaudiaeff), Sunny Blonde Woman (@sunnyblondewoman), Kamila Kąkol (@kamisia0218877), Roksana Bartczak (@tojakicia), Paula Marciniak (@paulamarciniak_official) i Keyti (@keytiwow) i Dominika Piotrzkowska (@nika.koska), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official), Ana Stanskovsky (@ana_stanskovsky) i Justyna Drzyzga (@justyna.drzyzga) i Ava Del Rio (@ava_del_rio),  Sylwia Hober, Silwianna (@silwianna_official), Zetesis (@zetesis1727), Agata Gęsicka (@agatagesickv), Pink Car Blondie (@pinkcarblondie) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Marczi_tka, czyli Marta Fonder (@marczi_tka) i Kotkuuu, czyli Klaudia Granat (@kotkuuu), Sara Asatrjan (@sarqqa), Anna Adamska (@adamskaannaa), Wiktoria Hoffman (@wiktoria_hoffman),  Karina Kiejnich (@karinakiejnich), Kamila Brożek (@kamila_brozek), Dominika Całka (@dominika_calka), Angelina Cichecka (@angelacichecka), Marta Lubawska (@marta__lubawska),  Zosia Watros (holyzolly) i Dalmara Knaflewska (@dalmara.knaflewska), Oha (@wiktoria_oha), Agnieszka Boryń (@agaboryn), Jakub Urbański (@urbanskidancefit), Justyna Kuleczka (@j_kuleczka),  Weronika Woś (@werka_wos), Maya_lena (@maya_lenaa), Sandra (@sandra.takk), Slisy, czyli Sylwia Szymichowska (@slisy_hwa), Nikola Wasyljew (@nicole_wasyljew,  Mallu (@malluyuuki) i Agnieszka Walewska (@valevvska), Paulina Pierzchała (@paulina_pierzchala_), Zosia Watros (@holyzolly), Sandra (@sandra.takk), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Mallu (@malluyuuki) i Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Marta Lubawska (@marta__lubawska) i Nikola Wasyljew (@nicole_wasyljew), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Dagmara „Daga” Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Ava Del Rio (@ava_del_rio). Teraz znowu przyszedł czas na Agę Boryń (@agaboryn)!

Agnieszka Boryń – kim jest?

Agnieszka Boryń ma 29 lat, aktualnie mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest dziennikarką. Aktualnie pracuje jako influncerka i modelka. W najbliższym czasie ma zamiar napisać książkę.

Aga Boryń kocha podróżować i uczyć się języków obcych. Przed nią kilka pięknych, dalekich podróży. Między innymi ponownie zawita na Bali oraz do Miami i będzie się dzielić ciekawostkami kulturowymi ze swoimi obserwatorami.

Mimo że Aga kocha zwierzęta, żadnego nie ma, ponieważ właśnie liczne podróże jej na to nie pozwalają. Jednak najbardziej chciałaby mieć pieska i... alpaki!

Agnieszka Boryń – informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Agnieszka Boryń

Wiek: 29 lat

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Kim jestem z zawodu: mgr dziennikarstwa

Co robię na co dzień: nauka hiszpańskiego, modeling

Hobby: podróże

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: hiszpański regaton

Ulubiona piosenka: Won't forget you - Shouse

Ulubione miejsce: Tokio

Najbardziej nie lubię: kłamstwa i pietruszki

Jestem dumna, że: nigdy się nie poddaję i walczę o swoje marzenia

Moja największa wada: brak cierpliwości

Moja największa zaleta: ambicje i szczerość

Moje ulubione konto na Insta: @majamalnar

Inspiruje mnie: inspiracja pojawia się podczas działania. Najważniejsza dla mnie jest motywacja i wyrobienie dobrych nawyków

Największe marzenie: poza zdrowiem i szczęściem moim i najbliższych, mówienie płynnie w 6 językach obcych oraz posiadanie własnego programu w TV

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.