Reklama
placeholder
News

Agnieszka Chylińska nie jest już blondynką. Jak teraz wygląda?

Agnieszka Chylińska nie jest już blondynką. Jak teraz wygląda?

fot. instagram.com/agnieszka.chylinska/

Reklama
Reklama
placeholder

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zaskoczyła swoją zmianą wizerunku. Ta utalentowana wokalistka słynie z eksperymentowania zarówno z długością, jak i kolorem swoich włosów. Jakiś czas temu informowaliśmy o jej powrocie do postrzępionej, ale prostej grzywki w kolorze blond. Jednakże, jak się okazuje, tamta zmiana nie była dla niej wystarczająca.

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze. Jak wygląda po zaskakującej zmianie? 

Agnieszka Chylińska - nowy kolor włosów 

Agnieszka Chylińska kilka dni temu na jednym z koncertów zaskoczyła swoich fanów nowym wyglądem. Piosenkarka postanowiła wprowadzić kolejną zmianę i tym razem zrezygnowała z blond koloru włosów. Teraz artystka prezentuje się w nowej odsłonie, gdyż przefarbowała swoje włosy na czarny. Nie tylko kolor uległ zmianie, ale także fryzura.

Chylińska zdecydowała się na jeszcze krótszą grzywkę i wygolone boki, tworząc klasyczny bob w oryginalnej interpretacji. To wyraziste odcięcie i powrót do swojego naturalnego koloru włosów stanowi kolejny krok w metamorfozie artystki.  Zmiana wizerunku wokalistki zawsze budzi zainteresowanie wśród jej wielbicieli. 

Lady Gaga zatańczyła na TikToku, a fani jej nie poznali. ''Byłam pewna, że to Miley.'' >>

Obecnie Agnieszka Chylińska kończy trasę koncertową promująca płytę Never Ending Sorry. Ten album zdobył ogromne uznanie i popularność wśród fanów, co potwierdza status potrójnej platyny, który osiągnął singiel Kiedyś do Ciebie wrócę. 

Podoba Wam się kolejna metamorfoza Agnieszki Chylińskiej?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama