Reklama
placeholder
News

Lady Gaga zatańczyła na TikToku, a fani jej nie poznali. ''Byłam pewna, że to Miley.''

Lady Gaga zatańczyła na TikToku, a fani jej nie poznali. ''Byłam pewna, że to Miley.''

fot. Instagram: @ladygaga

Reklama
Reklama
placeholder

Lady Gaga po dłuższej przerwie opublikowała na swoim profilu na TikToku nowy film. Wielu internautów nie poznało wokalistki i było przekonanych, że ogląda Miley Cyrus. 

Oscary 2023: Lady Gaga ruszyła na ratunek fotoreporterowi, który się… potknął >>

Lady Gaga zatańczyła na TikToku, a fani jej nie poznali

Od czasu premiery jej ostatniego albumu pod tytułem Chromantica, który miał swoją premierę w maju 2020 roku, fani Lady Gagi mieli wiele okazji, aby oglądać swoją ulubuioną wokalistkę. Na początku marca 2023 roku Lady Gaga pojawiła się na Oscarach, gdzie zaśpiewała piosenkę Hold My Hand z filmu Top Gun: Maverick. Dwa lata wcześniej wystąpiła w filmie Dom Gucci, w którym zagrała Patrizię Reggiani. Już niebawem artystka zadebiutuje na dużym ekranie w roli Harley Quinn. Wokalistka zagra u boku Joaquina Phoenixa w długo wyczekiwanym filmie Joker: Folie à Deux.

W związku z wymagającą rolą oraz innymi zawodowymi obowiązkami, Lady Gaga ostatnio nie miała wiele czasu na to, aby tworzyć nowe treści na swoje profile w mediach społecznościowych. Niedługo po zakończeniu zdjęć do kontynuacji filmu Joker, fani piosenkarki w końcu doczekali się nowego nagrania z jej udziałem. Filmik zaniepokoił jednak sporą część internautów. 

Lady Gaga powołana do kierowania komisją prezydencką. Co będzie robiła? >>

Lady Gaga opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, na którym zareklamowała kosmetyki i, tańcząc do piosenki Ice Spice i Nicki MInaj pod tytułem Princess Diana. Spora część internautów stwierdziła, że artystka nie przypomina samej siebie, a niektórzy pomylili ją nawet z Miley Cyrus. Jedna z internautek postanowiła nieco uspokoić fanów Gagi i napisała, że ta wygląda inaczej z powodu tego, że się uśmiecha:

GAGA?! CZY TO TY?!

Myślałam, że patrzę na Miley a nie na Gagę 😂

W ogóle jej nie poznałem.

Wyglądasz trochę jak Miley Cyrus.

Byłam pewna, że to Miley.

To ten uśmiech! Uśmiecha się i wygląda inaczej. 😁

Nawet jej nie poznałem. 😳

@ladygaga These NEUTRALS are HOT LIKE THIS RECORD 💄💋 @HausLabs ♬ Princess Diana - Ice Spice & Nicki Minaj

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama