News

Agnieszka Kaczorowska zdobyła nowy tytuł. Kim została?

Agnieszka Kaczorowska zdobyła nowy tytuł. Kim została?

fot. instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska-Pela, polska tancerka i choreografka, jest najlepiej znana z roli Bożenki w popularnej telenoweli Klan. Aktorka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, na którym zazwyczaj chwali się swoim życiem rodzinnym, że właśnie zdobyła nowy tytuł.

Michał Żebrowski został ojcem czwartego dziecka. Aleksandra Żebrowska urodziła >>

Agnieszka Kaczorowska-Pela z nowym tytułem

Agnieszka Kaczorowska-Pela pochwaliła się zdanym egzaminem i otrzymanym certyfikatem. Celebrytka będzie teraz mogła tytułować się… trenerem mentalnym. Akademia, którą ukończyła Agnieszka Kaczorowska-Pela, nazywa trenerów mentalnych „zawodem przyszłości”.

W poście na swoim profilu na Instagramie aktorka poinformowała o swoim sukcesie, a także podziękowała za wsparcie swojej mamie i mężowi:

Egzamin zdany, certyfikat otrzymany💪🏻✌🏻 Kilka miesięcy zdobywania umiejętności, mnóstwo wiedzy, wiele praktyki. Do tego cudowni ludzie, niezwykli mentorzy, wielki rozwój. To był również wymagający czas. Bez kochanego @maciek.pela i mojej mamy, którzy podczas zjazdów zajmowali się dziewczynkami, nie mogłabym sięgnąć po kolejne swoje marzenie. Bez mojej determinacji i organizacji (np. w każdej przerwie obiadowej rundka do domu na karmienie Gabi😅😂) to też by się nie wydarzyło.

Agnieszka Kaczorowska-Pela będzie mogła teraz zarabiać na swojej nowej ścieżce kariery niemałe pieniądze – znane nazwiska z branży trenerów mentalnych są w stanie „skasować” klienta za jedną sesję nawet na… kilka tysięcy złotych. 

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje. Roczny Oliwier przegrał walkę z chorobą >>

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.