News

Michał Żebrowski został ojcem czwartego dziecka. Aleksandra Żebrowska urodziła

Michał Żebrowski został ojcem czwartego dziecka. Aleksandra Żebrowska urodziła

fot. Instagram / @zebrowski.michal

Michał Żebrowski oraz Aleksandra Żebrowska, którzy dotychczas wspólnie wychowywali trzech synów, czyli Franciszka, Henryka i Feliksa, doczekali się kolejnego dziecka. Niedługo po narodzinach aktor pochwalił się zdjęciem żony na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Jeszcze tego samego dnia kobieta udostępniła w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie po porodzie, które nie pozostawiło wielu fanom wątpliwości co do płci noworodka. 

Żona Michała Żebrowskiego zupełnie nago w zaawansowanej ciąży. Co za zdjęcie! >>

Michał i Aleksandra Żebrowscy - czwarte dziecko

W niedzielę 31 lipca 2022 roku na oficjalnych profilach na Instagramie Michała oraz Aleksandry Żebrowskich pojawiły się radosne zdjęcia, dzięki którym znana para ogłosiła narodziny swojego czwartego dziecka. Zarówno aktor, jak i jego żona nie ogłosili jeszcze imienia oraz płci nowego członka rodziny. Na zdjęciu udostępnionym przez kobietę wyraźnie widać jednak, że noworodek ma na sobie różową czapeczkę. Dlatego też fani nie mają wątpliwości co do tego, że małżonkowie najprawdopodobniej w końcu doczekali się swojej pierwszej córeczki. 

Maja Hyży urodziła! Pokazała zdjęcie z córką >>

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, za pomocą których Żebrowcy podzielili się z fanami niedługo po narodzinach swojego czwartego dziecka:

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.