News

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! "Za mną bardzo trudny czas"

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! "Za mną bardzo trudny czas"

Fot. Instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Tancerka potwierdziła, że razem z mężem, Maciejem Pelą, spodziewają się drugiego dziecka.

One rodzą w 2021 roku! Kto zostanie mamą? >> 

W 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami Emilki. Córeczka pary przyszła na świat 26 lipca.

Od jakiegoś czasu mówiło się, że gwiazda znana z roli Bożenki w serialu Klan znowu będzie mamą. Agnieszka Kaczorowska nie potwierdzała jednak tych informacji. Do gratulacji przed oficjalnym ogłoszeniem ciąży odniosła się w rozmowie z Plejadą. Podkreślała, że „gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu”.

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Niedawno 28-letnia tancerka potwierdziła, że jest w ciąży w wywiadzie dla Plejady.

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa – cytują jej wypowiedź portale.

18 stycznia post z radosną nowiną pojawił się na Instagramie @agakaczor.

(…) Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka. Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością – czytamy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski: ich córka skończyła roczek! Pola miała piękne urodziny [FOTO] >> 

Agnieszka Kaczorowska ponownie podkreśliła, że nie należy gratulować komuś powiększenia rodziny, jeśli dana osoba o tym nie mówi. W dalszej części wpisu przyszła mama zdradziła, że początki drugiej ciąży nie były dla niej łatwe.

Za mną bardzo trudny czas... w sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy...dosłownie. I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu – napisała.

Agnieszka Kaczorowska poruszyła też temat zdjęcia w białej koszuli, które kilka dni wcześniej pojawiło się na jej profilu. Niektórzy fani dopatrywali się na fotografii zaokrąglonego brzuszka.

(…) Robiąc tę sesję byłam w pierwszym miesiącu. Nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, nie miałam żadnego brzucha. Wstawiając to zdjęcie nie pomyślałabym, że je tak niektórzy zinterpretują. Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji... dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić. Ściskamy wszystkich bardzo mocno! Już w czwóreczkę… - zakończyła. 

Córka Martyny Wojciechowskiej nagrała teledysk! „Od zawsze była wyjątkowa” >>  

Pod nowym postem Agnieszki Kaczorowskiej posypały się gratulacje. 

Przyłączamy się do nich! :-) 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.