News

Agnieszka Siemianów przejmuje TOP 20!

Agnieszka Siemianów przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj) i Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak). Teraz zobaczymy jak poradzi sobie Agnieszka Siemianów (@fitashionn)!

Sala Samobójców: jak dziś wyglądają gwiazdy filmu? >>

Agnieszka Siemianów - informacje

Agnieszka Siemianów to blogerka, DJ-ka radiowa, makijażystka i nauczycielka języka angielskiego. Choć jest zodiakalnym Bykiem, który z natury bywa zrównoważony emocjonalnie i mocno stąpa po ziemi, to ona, na przekór, zazwyczaj kieruje się sercem i intuicją.

Jako niepoprawna optymistka (która w ciągu minuty potrafi podjąć decyzję o wyprowadzce na drugi koniec globu) w każdej sytuacji szuka pozytywnych stron. Jej największą pasją są podróże, a piękne kadry z zakątków które odwiedza możecie zobaczyć na jej profilu na Instagramie!

 

Agnieszka Siemianów – informacje, wiek, ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Agnieszka Siemianów 

Wiek: 31 lat

Miejsce zamieszkania: Leszno/ Warszawa (żyję tak naprawdę na dwa domy)

Kim jestem z zawodu: filolog języka angielskiego 

Co robię na co dzień: Korzystam z życia, na maksa... wstaje o 6.00, czasami 4.00, bo szkoda mi dnia. Jak jestem w Lesznie to prowadzę poranną audycje na antenie Radia Elka, natomiast w Warszawie działam głównie w obszarze social media marketingu, przygotowuje materiały dla telewizji internetowej i pisze artykułu do gazety. Weekendowo zamieniam się w makijażystkę i prowadzę kursy dla osób, które chcą poznać świat makijażu :)

Hobby: podróżowanie, rozwój duchowy 

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: jak przystało na radiowca, słucham wszystkiego, ale ostatnio bardzo utożsamiam się z przekazem muzycznym Igora Herbuta. Lubię tez Piotra Zioła, Ralpha Kamińskiego czy Baranovskiego. Z większych oldschoolów to Bajm i Kayah z Bregovicem oraz Maciej Maleńczuk. Jeśli chodzi o zagraniczne zespoły to jest ich sporo, ale moja miłości od dziecinstwa to Bon Jovi (pierwsza płyta jaką miałam to właśnie jego i byłam również na koncercie w Chicago!

Ulubiona piosenka: stale się zmieniają, obecnie Safari Piotra Zioły

Ulubione miejsce: każde miejsce jest fajne jeśli jesteśmy otoczeni odpowiednimi osobami, bo to nie miejsca a ludzie czynią nasz świat pięknym

Najbardziej nie lubię: fałszu i nie mówię tutaj o tym muzycznym :-), udawania kogoś kim się nie jest i wiecznego marudzenia. Życie jest jedno i strasznie mi jest źle i przykro jak ludzie marnują je n skupianiu się na tym co jest niefajne, zamiast dziękować za to co jest piękne i przyciągać do swojego życia jeszcze więcej tych pięknych rzeczy

Jestem dumna, że: zawsze jestem sobą!

Moja największa wada: bałaganiarstwo

Moja największa zaleta: optymizm i wrażliwość

Moje ulubione konto na Insta: @make_life_harder zawsze poprawiaja mi humor!

Inspiruje mnie: życie i to co mi przynosi każdego dnia! Jest niesamowite!

Największe marzenie: na chwile obecną to żeby świat wrócił do normalności i żeby można było znowu podróżować, a jeśli chodzi o podróże to od dawna już marzy mi się podróż do Ameryki Południowej lub koleją transsyberyjską!

 

Jak Agnieszka poradzi sobie jako prowadząca TOP 20?

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.