News

Sala Samobójców: jak dziś wyglądają gwiazdy filmu?

Sala Samobójców: jak dziś wyglądają gwiazdy filmu?

fot. youtube.com/VUE Movie

Jak dziś wyglądają gwiazdy filmu Sala Samobójców? Produkcja miała premierę w 2011 roku i szybko stała się jedną z najchętniej oglądanych pozycji w Polsce.

Sala Samobójców (2011) jest polskim filmem psychologicznym, który napisał i wyreżyserował Jan Komasa. Produkcja była nominowana do 37 nagród i wygrała aż 12 statuetek.

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy. Pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. Ona zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna. Wprowadza go do „Sali samobójców” miejsca, z którego nie ma ucieczki czytamy w opisie produkcji na portalu naekranie.pl

Sala Samobójców zdobyła dużą popularność, a aktorzy mogli cieszyć się większą rozpoznawalnością. Poniżej możecie zobaczyć jak dziś wyglądają gwiazdy produkcji.

Siedząc w kinie zwanym salą samobójców: recenzja >>

Sala Samobójców: Jakub Gierszał 

Jakub Gierszał zagrał główną rolę. Wcielił się w Dominika Santorskiego, który jest wrażliwym i zagubionym nastolatkiem. Wyśmiany przez rówieśników zatraca się w wirtualnym kontakcie z nowo poznaną Sylwią. Ta znajomość ma tragiczne zakończenie.

Dziś Jakub Gierszał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia i rzadko można przeczytać o nim na portalach plotkarskich.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nic tak nie pomaga w recytacji wierszy, jak usta wypełnione łakociami! Spróbujcie 🍫 Tuż nad Bu­giem, z le­wej stro­ny, Stoi wiel­ki bór zie­lo­ny. 🌲🌲🌲 Noc 🌑 go kry­je skrzy­dłem kru­czem, Świt otwie­ra srebr­nym klu­czem,🗝 A za­cho­du łuna zło­ta 🌄 Za­trza­sku­je ja­sne wro­ta.🚪  Nikt wam tego nie opo­wie, 💬 Moje pa­nie i pa­no­wie, 👫 Ja­kie tam ogrom­ne drze­wa,🌲🌳🌲 Ile pta­szyn na nich śpie­wa. 🎶🐦🐤 Jakie kwiatków cudne rody, 🌺🌹🌺 Jakie modre w strugach wody, 🌊 Jak dąb w szumach z wichrem gada, 🌬 Jakie bajki opowiada! 🎭 ____________________ 📖 ~ Maria Konopnicka. Na jagody. ____________________ ℹ By dowiedzieć się, skąd tutaj taka twórczość (i nadmiar ikonek) oglądaj najnowszy odcinek produkcji TVN Chyłka Rewizja w Player. Zachęcam serdecznie. ____________________ ✔ Trzeci, siedmioodcinkowy sezon #ChyłkaRewizja 👉 od 6 października w player.pl. ✔ Premierowy odcinek udostępniany jest w każdy poniedziałek o północy. ____________________ ✔ Wszystkie odcinki produkcji #ChyłkaZaginięcie oraz #ChyłkaKasacja także dostępne w player.pl ____________________ #zcyklu #CzasNaDobrySeans #Chyłka #wplayer #jakubgierszał #polskiaktor #wzacnymgronie #ajak #ekranizacja #produkcja #serial #książka #bestseller #autor #remigiuszmróz #Kasacja #Rewizja #book #Chylka #wartoprzeczytać #ktoczytaniebłądzi #new

Post udostępniony przez Jakub Gierszał Polska (@jakubgierszalpolska)

 


Sala Samobójców: Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska zagrała Sylwię, z którą Dominik nawiązał nić porozumienia. Dziewczyna fascynuje się tematem śmierci i samookaleczania.

Roma Gąsiorowska gra w wielu znanych polskich filmach. Założyła również szkołę aktorską aktoRstudio.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suicide Room(2011) - Imdb 6,7(İntihar Odası) Not:🎈Psikolojinizi Bozabilir🎈Polonya Yapımı Olur Kendileri🎈Gerilim Sevenler İçin🎈Seyrederken Sağlam Sinirler Gerekir 🎈 Dominik vasatın üzerinde bir lise öğrencisidir. Birçok arkadaşa, okuldaki en güzel kıza, zengin ebeveynlere ve marka kıyafetlere harcayarak paraya sahip olmasına rağmen, Mezuniyet balosunda bir erkek arkadaşıyla yaşadığı fransız öpücüğü sayesinde butun hayatı tamamen değişir.Utanç içerisinde, kendini dış dünyadan soyutlayan Dominik bütün zamanını bilgisayar başında geçirmeye başlar ve burada tanıştığı pembe saçlı kız onu, içerisinden kaçışın imkansız olduğu “intihar odası”yla tanıştırır. Kendi duygularından örülü bir tuzağın içerisine hapsolan Dominik için,zaman gittikçe azalmaktadır... #suicideroom #salasamobójców #intiharodası #romagasiorowska #thrillermovie #gerilimfilmi #jankomasa #thrillermovie #gerilimfilmi #filmreplikleri #film #filmönerisi #filmtavsiyesi #tbt #movie #movietime #moviequotes #movienight #pennywise_tr #sinema #filma #pelicula #peliculas #iyiseyirler #dramamovie #filmography

Post udostępniony przez 🤡🎈🤡🎈 (@pennywise_tr)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W pokoju moich dzieci nie ma zbędnych przedmiotow ... oczywsicie to jest ich zdanie. Wielokrotnie próbowałam zastosowac metode "chowania zabawek, na jakis czas” w nadziei, że zapomną, jesli nie będą się nimi bawić przez ten „jakiś czas”. Niestety nie zapominają. Niewiarygodne jest dla mnie, jak w zabawie przypomina im się jakaś konkretna zabawka, której dawno nie widzieli i nie bawili się nią, a która jest w punkt właśnie do tej konkternej zabawie. W pokoju..... Każdy szczegół jest ważny. Porządek staramy się, aby utrzymywały same. Długi proces i wymagający przede wszystkim konsekwencji od rodzica.... Dość mocno dyscyplinujący, bo skoro maja dbac o porządek w swoich pokojach, ja musze dbać o porządek w swoich 😄 Po jakimś czasie są efekty. To takie przyjemne uczucie, kiedy słyszę od mojej córki: „Mamo, połóż prosze tę zabawke w tym i w tym miejscu, to jest jej miejsce. Tylko nie zapomnij gdzie ma leżeć.” Dzięki temu wiem, że uczy się szacunku do przedmiotów i dbania o kazdy szczegół. Popsute zabawki czesto służą nam jeszcze, bo w ramach recyklingu nadajemy im nowe życie, a nowe kupujemy w sumie już tylko na jakies świąteczne okazje i to też przemyślane. Ważne żeby uczyć dzieci takiej samoświadomości. Dziś dzieci maja trudniej, dużo wszystkiego. Warto selekcjonowac i uczyć, że mniej znaczy wiecej. #art #meble #pokojdladziecka #pokojdzieciecy #swiadomosc #mniejznaczywiecej #babysteps #ecolifestyle

Post udostępniony przez Roma Gąsiorowska (@roma_gasiorowska)


Sala Samobójców: Agata Kulesza

Agata Kulesza wcieliła się w rolę Beaty Santorskiej. Matka Dominiki stale rozwija swoją karierę i nie nie spędza dużej ilości czasu z synem.

Aktorka wystąpiła również w kontynuacji filmu, czyli w Sali Samobójców: Hejter (2020).

Sala samobójców. Hejter - pełny zwiastun kontynuacji hitu Jana Komasy >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#beatasantorska #andrzejsantorski #dominiksantorski

Post udostępniony przez Dominik Santorski (@__sala__samobojcow__)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER" Z GŁÓWNĄ NAGRODĄ NA TRIBECA FILM FESTIVAL! Pierwszy raz polska produkcja pojawiła się na tym festiwalu, który jest jednym z największych, jeśli chodzi o te niezależne. Filmem zachwycił się sam Danny Boyle (reżyser m.in. "Trainspotting" czy "Slumdog"). – Z głębi serca gratuluję reżyserowi jakże aktualnego i niepokojącego filmu. Czym Nixon i Watergate byli dla Coppoli, gdy kręcił Rozmowę, tym Facebook i fake newsy są dla twórcy Hejtera – napisał, podkreślając, iż ma nadzieję osobiście uścisnąć dłoń Jana Komasy lub „choćby trącić się z nim łokciem”. ____ #tribecafilmfestival #tribeca #hejter #salasamobojcow #salasamobojcowhejter #movie #movies #film #films #kino #cinema #komasa #musialowski #stuhr #kulesza #stenka #koman

Post udostępniony przez Moviekracja (@moviekracja)


Sala Samobójców: Krzysztof Pieczyński

Krzysztof Pieczyński zagrał ojca Dominika – Andrzeja Santorskiego. Podobnie jak jego żona, jest zapracowany i zwraca niewiele uwagi na swojego syna.

Aktualnie możemy oglądać Krzysztofa Pieczyńskiego w takich serialach jak Król oraz Kod Genetyczny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#beatasantorska #andrzejsantorski #dominiksantorski #suicideroom

Post udostępniony przez Dominik Santorski (@__sala__samobojcow__)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ObywatelJones #MrJones #premiera #premierafilmu #moviepremiere #film @obywatel_jones_official #KrzysztofPieczyński

Post udostępniony przez Sylwia Olszewska fotografia (@sylwiaolszewskafotografia)


Sala Samobójców: Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało wcieliła się w postać koleżanki Dominika – Karoliny Zimmer. To z nią główny bohater poszedł na studniówkę.

Ostatnio oglądaliśmy ją w serialu Ślad (2019) oraz w filmie Misz Masz, czyli Kogiel Mogiel 3 (2019).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙋🏻‍♀️

Post udostępniony przez Aleksandra Hamkało (@olahamkalo)


Sala Samobójców: Bartosz Gelner

Bartosz Gelner zagrał rolę Aleksandra Lubomirskiego, z którym główny bohater chodził do szkoły.

Aktor wciąż jest aktywny zawodowo. W 2019 roku mogliśmy zobaczyć go w serialu Odwróceni. Ojcowie i córki (2019) oraz w filmie Legiony (2019). Aktualnie gra w produkcji Szadź (2020).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tags #salasamobójców #suicideroom #dominiksantorski #alex #dominik #love #sylwia #jakubgierszał #bartoszgelner

Post udostępniony przez ✖suicide✖ (@salaa.samobojcoww)

 

 


Błażej Król – co wiemy o artyście Męskiego Grania? >>

Jesteście fanami Sali Samobójców?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.