News

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska napisały książkę. O czym są 'Lesby'?

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska napisały książkę. O czym są 'Lesby'?

fot. Instagram.com/way.of.blonde

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska napisały autobiograficzną opowieść. Ich książka pt. Lesby już jest w sprzedaży.

Cała Polska usłyszała o Agnieszce Skrzeczkowskiej i Karolinie Brzuszczyńskiej w 2020 roku, kiedy poszły razem na casting do Top Model. Opowiedziały swoją historię i przyznały, że planują ślub.

Lesbijska para w polskim Top Model. Jak poradziły sobie Agnieszka i Karolina? >> 

Do kolejnego etapu programu dostała się Agnieszka. Chociaż ani ona, ani jej narzeczona nie wygrały programu, show przyniosło im jeszcze większą popularność. Karolina Brzuszczyńska, znana jako Way Of Blonde, walczyła w Fame MMA.

Agnieszka „Maschines” Skrzeczkowska i Karolina „Way Of Blonde” Brzuszczyńska – książka Lesby

Dziewczyny napisały książkę Lesby, czyli historię o drodze dwóch kobiet, które od najmłodszych lat próbowały (czasami nawet nieświadomie) uwolnić się od ram i wzorców narzucanych przez konserwatywne społeczeństwo. Same w przeszłości nie uniknęły zachowań rasistowskich i homofobicznych wobec innych. Opowiadają, jak szukały, a później walczyły o szczęście, które dzielą obecnie. Jak ciężko jest być osobą homoseksualną z małego miasta, jak reaguje rodzina oraz znajomi i czy trudno jest znaleźć miłość, która z góry skazana jest na ustawowe potępienie.

Ktoś zapytał nas kiedyś: „Dziewczyny, Wasze historie są na książkę. Nie myślałyście o jej napisaniu?”. W pierwszej chwili ten pomysł wydawał nam się szalony i niedorzeczny. Przecież jesteśmy zwykłymi dziewczynami, czasem płyniemy pod prąd, a nasze życie bywa przewrotne, ale żeby pisać książkę? Jednak ten pomysł zasiał ziarno w naszych głowach. Zaczęłyśmy zbierać historie, by w formie pamiętnika wszystkie wspomnienia zapisać na zawsze w naszej pamięci. By móc do nich wracać i przeżywać na nowo.

Karolina Brzuszczyńska w FAME MMA! >>

„Lesby” to książka pełna rozczarowań, zdrady, rozpaczy, samotności, toksycznych związków, przemocy, poszukiwaniu siebie i prawdziwej miłości. To historia o życiu na własnych zasadach wbrew temu, czego oczekują inni. To opowieść o prawdziwym życiu, dalekim od tego, które widujemy w kolorowym ekranie telefonu – piszą o Lesbach Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska.

Przeczytacie?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.