News

Agnieszka Woźniak-Starak dodała pierwszy wpis po śmierci męża. „Nie wiem co będzie”

Agnieszka Woźniak-Starak dodała pierwszy wpis po śmierci męża. „Nie wiem co będzie”

Fot. Instagram.com/pwsas

Agnieszka Woźniak-Starak dodała pierwszy wpis po śmierci męża. Dziennikarka podziękowała w nim m.in. za wsparcie w trudnym czasie.

Piotr Starak pożegnany przez żonę TYMI słowami >> 

Piotr Woźniak-Starak – śmierć

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku nad jeziorem Kisajno na Mazurach. Producent wypłynął w rejs motorówką, podczas którego towarzyszyła mu 27-letnia kobieta. W czasie rejsu doszło do wypadku i pasażerowie wpadli do wody. Kobiecie, która była na pokładzie razem z Woźniakiem-Starakiem udało się dopłynąć do brzegu.

Od 18 sierpnia trwała akcja poszukiwawcza Piotra Woźniaka-Staraka, w której brali udział płetwonurkowie, Wojska Ochrony Terytorialnej i prywatni detektywi, których wynajęła rodzina zaginionego.

22 sierpnia 2019 roku wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński i olsztyńska policja poinformowali, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Prawdopodobnie przyczyną śmierci producenta było utonięcie.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 30 sierpnia. 39-latka pochowano niedaleko posiadłości Staraków – w miejscowości Fuleda na Mazurach.

Piotr Woźniak-Starak – kim był? 

Agnieszka Woźniak-Starak komentarz po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak do tej pory nie wypowiadała się publicznie na temat śmierci męża. Wycofała się też z pracy w telewizji. Niedawno jednak dziennikarka dodała pierwszy, bardzo wzruszający, wpis na Instagramie po śmierci męża:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. (…) Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi (…) – napisała.

Piotr Woźniak-Starak: zamieszanie z pogrzebem producenta >> 

Magazyn Flesz podaje, że Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Odbędzie się tam premiera ostatniego filmu producenta pod tytułem Ukryta Gra.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Family ;)

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój mąż, moja miłość, mój najlepszy przyjaciel #rok 🥂

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żegnaj Piotr. Najszczersze kondolencje dla całej Rodziny🖤 #piotrwozniakstarak

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj