News

Agustin Egurrola wziął ślub! Choreograf pokazał zdjęcia z ceremonii

Agustin Egurrola wziął ślub! Choreograf pokazał zdjęcia z ceremonii

Fot. Wikimedia Commons/Egurroladancestudio

Agustin Egurrola wziął ślub! Znany choreograf pokazał zdjęcia z ceremonii. Kim jest jego żona? 

Cody Simpson i Marloes Stevens spędzili razem święta. Kim jest następczyni Miley Cyrus? >> 

Agustin Egurrola zdobył ogólnopolską popularność dzięki roli jurora w programach You Can Dance – Po Prostu Tańcz oraz Mam Talent! 52-letni tancerz i choreograf był odpowiedzialny m.in. za oprawę taneczną takich programów jak Taniec z Gwiazdami czy The Voice of Poland.

W przeszłości Agustin Egurrola był związany z tancerką Niną Tyrką. W 2008 roku parze urodziła się córka Carmen. 

Agustin Egurrola wziął ślub

2 stycznia 2021 roku Agustin Egurrola ogłosił, że się ożenił. Choreograf i juror programów telewizyjnych pokazał na Instagramie kilka zdjęć z uroczystości.

Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK!!! Razem możemy wszystko!!! Teraz już zawsze razem!!! Teraz DIANA & AGUSTIN EGURROLA!!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy!!! – czytamy w opisie.

Antek Królikowski pierwszy raz o rozstaniu z Joanną Opozdą: „Jestem wdzięczny za te miesiące” >> 

Jak podają portale, ślub Agustina Egurroli odbył się jeszcze w 2020 roku, a goście bawili się w Pałacu Mała Wieś nieopodal Belska Dużego. Przyjęcie zostało zorganizowane w tajemnicy, w czasie kiedy środki bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa były poluzowane.

(…)  Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział - zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć – podaje Plotek.pl.

(…) Wszyscy goście musieli być najpierw przebadani. Zrobili testy, a dopiero później z małżonkami świętować – czytamy na stronie Dzień Dobry TVN.

One rodzą w 2021 roku! Kto zostanie mamą? >>

Żona Agustina Egurroli – kim jest Diana?

Jak informuje serwis Agustin Eugurrola poznał swoją żonę 2,5 roku temu. Diana Egurrola jest menadżerką oraz instruktorką w klubie fitness, do którego chodził choreograf. 

Gratulujemy! :-) 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.