News

Antek Królikowski pierwszy raz o rozstaniu z Joanną Opozdą: „Jestem wdzięczny za te miesiące”

Antek Królikowski pierwszy raz o rozstaniu z Joanną Opozdą: „Jestem wdzięczny za te miesiące”

Fot. Instagram.com/asiaopozda

Antek Królikowski pierwszy raz zabrał głos po rozstaniu z Joanną Opozdą. Aktor napisał m.in., że jest wdzięczny swojej byłej dziewczynie za wspólne miesiące.

Antek Królikowski i Joanna Opozda ROZSTALI SIĘ! „Wyszło szydło z worka” >>

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy został oficjalnie potwierdzony w lipcu 2020 roku. Ich relacja nie przetrwała próby czasu i niedawno aktorka ogłosiła, że nie jest już dziewczyną Królikowskiego.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy (…) – napisała Joanna Opozda w oświadczeniu.

Mówi się, że Antek Królikowski zakończył związek z Joanną Opozdą dwa dni przed Wigilią. Aktor nadal ma czuć coś więcej do swojej byłej dziewczyny – Kasi Dąbrowskiej. 

Antek nie wyleczył się z miłości do Kasi. Byli ze sobą półtora roku, a rozstanie było nagłe i spowodowane jego nagłą fascynacją Joanną. Nigdy jednak nie zapomniał o Kasi i z każdym tygodniem coraz bardziej za nią tęsknił. Pod koniec roku zaczęli nawet znowu potajemnie się widywać, a dawne uczucia i namiętności odżyły na nowo. Znalazł się w potrzasku, z którego mógł wyjść tylko, rozstając się z Joanną, bo ta przeczuwała, co się dzieje. I poukładania tych spraw mu życzyła w swoim poście – podaje Plotek.pl.

Dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda zerwali? „Kocha inną, swoją byłą" >> 

Antek Królikowski o zerwaniu z Joanną Opozdą

Niedawno Antek Królikowski postanowił odnieść się na swoim Instagramie do rozstania z Asią Opozdą i prawdopodobnie doniesień portali.

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie... Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę! – czytamy.

31-latek skomentował również „pożegnalny” post swojej już byłej dziewczyny.

Tobie Asiu również życzę wszystkiego, co najlepsze i dziękuję za ten wspólnie spędzony czas w tym przeklętym 2020 roku – cytuje treść wpisu Pudelek.pl. Komentarz jednak zniknął.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.