Reklama
placeholder
News

Akop i Sylwia Szostak ROZSTALI SIĘ! Wydali oświadczenie

Akop i Sylwia Szostak ROZSTALI SIĘ! Wydali oświadczenie

fot. instagram.com/akopszostak/

Reklama
Reklama
placeholder

Akop i Sylwia Szostak chętnie dzielili się z fanami w mediach społecznościowych swoim szczęściem. On jest zawodnikiem MMA  i trenerem, ona  również zajmuje się m.in. treningami personalnymi. We wpisach wielokrotnie zapewniali o łączącycym ich ogromnym uczuciu. Zaledwie kilka dni temu mężczyzna pokazał fanom tatuaż z podobizną ukochanej żony zapewniając przy tym, że po 10 latach od ślubu jest w niej zakochany po uszy. Wszystko wskazuje na to, że ta sielanka to już przeszłość.

Natsu i Dubiel się rozstali? Skomentował dochodzenie 'internetowych detektywów' >>

Akop i Sylwia Szostak rozstali się. Wydali wspólne oświadczenie

Akop i Sylwia Szostakowie 29 marca 2024 roku  w swoim najnowszym wpisie na Instagramie poinformowali o tym, że podjęli decyzję o rozstaniu. Przyznali szczerze, że włożyli sporo pracy w to, aby pracować nad swoją relacją. Ich działania jednak nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. 

Chcemy się podzielić się z Wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą. To nie jest żart, ani nagła decyzja podjęta pod wpływem mojej (Sylwii) ostatniej nieobecności – zdecydowaliśmy się na rozstanie.

Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali.

Myślicie, że decyzja Akopa i Sylwii o rozstaniu jest ostateczna?

Tromba i Marcysia Ryskała ROZSTALI SIĘ. Para była zaręczona >>

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama