News

Aktywne ferie z 4FUN KIDS!

Aktywne ferie z 4FUN KIDS!

4FUN.TV

Wszyscy wiemy, że ferie w tym roku będą wyjątkowe - z powodu obostrzeń koronawirusowych ferie w całym kraju odbędą się w jednym terminie: od 4.01 do 17.01.2020 roku.

Pomimo tego, że ferie 2021 spędzimy w domu nie oznacza to, że spędzimy je nudząc się przed telewizorem! Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ograniczeniom i nieco pomóc rodzicom w domowych animacjach dla dzieci.

Edukacja naszych i Waszych najmłodszych jest dla nas niezwykle istotna, ale nigdy nie zapominamy o dobrej zabawie! Postanowiliśmy połączyć te dwie rzeczy i wyszedł nam najlepszy miks, przy którym nauka to czysta frajda.

Poza najlepszymi teledyskami do piosenek dla dzieci przygotowaliśmy na okres ferii zimowych masę zabaw połączonych z nauką, które w bezpieczny sposób będziemy przekazywać naszym małym widzom.

Pasmo FERIE Z 4FUN KIDS możecie oglądać codziennie! 

Poniedziałek – piątek: 13:00-15:00 i 17:00-19:00
Sobota: 13:00-15:00
Niedziela: 14:00-16:00

Twoje dziecko gwiazdą 4FUN KIDS >> 

W okresie ferii postawiliśmy na naukę przez zabawę i miedzy innymi będziemy uczyć najmłodszych rozróżniania kolorów, dźwięków wydawanych przez zwierzęta. Oczywiście nie zapominamy o aktywności fizycznej, która w czterech ścianach bywa utrudniona, dlatego na antenie 4FUN KIDS można będzie znaleźć szereg ćwiczeń gimnastycznych połączonych z muzyką, tak aby maluchy nie tylko zużyły nadmiar energii, ale również mogły się bawić przy najlepszych piosenkach dla dzieci. 

Naszym nieco starszym widzom proponujemy krótkie i przyjemne spotkania z Migotkami (poniedziałki i czwartki od 10:00 i soboty od 17:00), gdzie w przystępny sposób poznają podstawy porozumiewania się z osobami niesłyszącymi oraz z Kogutem Rubinem. Ten drugi wytłumaczy dlaczego sól jest słona, dlaczego musimy spać i z jakiego powodu niebo jest niebieskie :-).

Najważniejszy jest ruch - zarówno fizyczny, jak i szarych komórek - dlatego w ferie bawmy się i uczmy z 4FUN KIDS! 😊

Oglądajcie nas:

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.