Reklama
placeholder
News

Orły 2022: Aleksandra Konieczna wyjaśnia swoje 'dziwne' zachowanie na gali

Orły 2022: Aleksandra Konieczna wyjaśnia swoje 'dziwne' zachowanie na gali

fot. Wikimedia Commons / Liubov Gorobiuk

Reklama
Reklama
placeholder

W poniedziałek 6 czerwca 2022 roku odbyła się gala wręczenia Orłów. Wśród gości nie zabrakło aktorki, Aleksandry Koniecznej. Artystka podczas swojego wystąpienia na scenie sprawiała wrażenie wyraźnie zmęczonej przez co zachowywała się dość dziwnie. Jej kontrowersyjne wystąpienie przykuło uwagę mediów. Gwiazda skomentowała sprawę. 

Orły 2022: wyniki. Kto zgarnął statuetki? >>  

Aleksandra Konieczna na Orłach 2022

Aleksandra Konieczna pojawiła się u boku głównego prowadzącego, Macieja Stuhra. Aktorka pojawiła się na gali zarówno w charakterze prowadzącej, jak i nominowanej w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola kobieca w filmie Żeby nie było śladów.

Zachowanie Aleksandry Koniecznej na Orłach 2022 było dość kontrowersyjne i zostało uznane za mało profesjonalne. Artystka opowiadała na scenie żarty, które wyraźnie nie rozbawiły większośći zgromadzonych w studio osób. Ponadto, w trakcie ogłaszania laureatów gubiła się w słowach i często się jąkała. Na ratunek znajomej z branży przyszedł wyżej wspomniany Maciej Stuhr, który przerwał jej przemowę. 

Marissa nagrała piosenki do 365 dni: Ten dzień. Co wiemy o artystce? >>

Orły 2022: Aleksandra Konieczna komentuje zachowanie na gali

W rozmowie z portalem Pudelek Aleksandra Konieczna wytłumaczyła się ze swojego zachowania na gali Orłów w 2022 roku:

Rola prowadzącej jest straszna. Myślałam, że jak za bardzo się wychylę, to może mi utną głowę za to. Tych słów nie da się cofnąć, a chciałoby się powiedzieć nieco inne. Oczywiście medycyna estetyczna, zasuwałam jak się patrzy. Mam 57 lat i ja mam wyglądać. To już jest dla mnie trochę męczące, ale muszę to zrobić. Od kilku dni jaram się wodą z bąbelkami. Całe życie piłam niegazowaną i mnie po prostu 'freestyluje'. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama