Reklama
placeholder
News

Marissa nagrała piosenki do 365 dni: Ten dzień. Co wiemy o artystce?

Marissa nagrała piosenki do 365 dni: Ten dzień. Co wiemy o artystce?

fot. Zuza Sosnowska/materiały prasowe/Universal Music Polska

Reklama
Reklama
placeholder

Marissa to artystka, której piosenki znalazły się na soundtracku do filmu 365 dni: Ten dzień. Singiel 365 Days podbił serca słuchaczy na całym świecie.

365 dni: Ten dzień - piosenki i soundtrack z filmu >> 

Marissa – polska wokalistka z wielkim sukcesem 

Piosenka 365 Days, którą Marissa nagrała we współpracy z EMO na potrzeby filmu 365 Dni: Ten Dzień, tydzień po premierze znalazła się na 2. miejscu światowego zestawienia Shazam. Na Spotify singiel został odsłuchany ponad milion razy. Ogromną popularnością cieszy się wśród słuchaczy z Niemiec, trafił też do zestawienia TOP50 w 11 krajach na świecie oraz TOP150 w 28 państwach. 

Marissa – Stranger 

Utwór znalazł się na pierwszej anglojęzycznej EP-ce Marissy – Stranger.  Przed premierą artystka wydała cztery autorskie single – Offline, Nieodebrane, Ucieknijmy i Znajoma. Minialbum zawiera trzy piosenki z filmu 365 dni: Ten dzień (365 Days, If U Like That i By Your Side) oraz Poison, czyli anglojęzyczną wersję Znajomej.

Marissa – kim jest?

Marissa z pewnością jest jednym z najciekawszych głosów na popowej scenie.  Z każdym utworem odkrywa przed słuchaczami swoje nowe oblicze i udowadnia talent. W piosenkach opowiada historie, do których inspiracje czerpie z obserwowanej rzeczywistości. 

Moja muzyka jest zawsze w pełni moja. Nikt nie pisze za mnie tekstów, a przy produkcji muzyki zawsze jestem obecna i daję jakieś wskazówki, aby to brzmiało tak, jak to sobie wyobraziłam. Co do tekstów, nie ukrywam, że bardzo często piszę je ze łzami w oczach, ponieważ wiąże się z nimi emocjonalnie. Bardzo często wymyślam sobie postać na czas tworzenia i utożsamiam się emocjonalnie z historią, którą przeżywa ta postać – mówiła Marissa wywiadzie dla serwisu Plejada.

365 dni: Ten dzień - czy warto obejrzeć? Recenzje i opinie o drugiej części erotyku >> 

Marissa przez 7 lat trenowała taniec, sprawdziła się w takich stylach jak hip-hop, jazz czy disco dance. Potrafi naśladować głosy innych artystek – Shakiry, Billie Eilish czy Ariany Grande. Właśnie dwie ostatnie wokalistki mają być dla Marissy muzyczną inspiracją.

Marissa – Instagram, YouTube, TikTok

Karierę Marissy możecie śledzić oczywiście w mediach społecznościowych. Prowadzi nie tylko kanał na YouTube, lecz także profil na TikToku (@marissa_offi) oraz na Instagramie (@marissa_offi), gdzie obserwuje ją blisko 30 tysięcy osób.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama