News

Żona Michała Żebrowskiego zupełnie nago w zaawansowanej ciąży. Co za zdjęcie!

Żona Michała Żebrowskiego zupełnie nago w zaawansowanej ciąży. Co za zdjęcie!

fot. instagram.com/zebrowski.michal

Aleksandra Żebrowska jest żoną aktora Michała Żebrowskiego od dwunastu lat. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka oraz rocznego Feliksa. 

Jessica Mercedes NAGO na Instagramie! Odważne zdjęcie zachwyciło fanów >>

Aleksandra Żebrowska zręcznie łączy opiekę nad dziećmi oraz prowadzenie własnej firmy. Zajmuje się sprzedażą odzieży dla mam i dzieci. Ponadto aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi przeszło 190 tysięcy osób. 

Żebrowska stawia na pokazywanie rzeczywistości taką, jaką jest. Nie koloryzuje i nie boi się poruszać ważnych tematów. Często zdarza jej się publikować zdjęcia, na których odsłania swoje ciało. Ma ku temu ważny powód. Stała się dla wielu swoich obserwatorek inspiracją, pokazując, że ciało nie zawsze jest idealne i nie jest to powodem do wstydu. 

Aleksandra Żebrowska nago – zdjęcie

Z tego samego powodu, 34-latka zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia z czasu gdy była w ostatniej ciąży. Zdjęcie nie jest retuszowane, dlatego widać wszystkie niedoskonałości, między innymi cellulit. 

Jade Weber ma najpiękniejszą twarz na świecie? 16-latka zachwyca >>

Zdjęcie zostało pozytywnie przyjęte. W komentarzach nie brakuje opinii, że w social mediach powinno pojawiać się więcej zdjęć, pokazujących prawdziwy wygląd kobiecego ciała, a nie jego wyidealizowany obraz.

A Wy co o tym sądzicie? 
 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.