News

Jade Weber ma najpiękniejszą twarz na świecie? 16-latka zachwyca

Jade Weber ma najpiękniejszą twarz na świecie? 16-latka zachwyca

fot. Instagram.com/jade_weber_official

Jade Weber ma 16 lat i mówi się o niej, że jest posiadaczką najpiękniejszej twarzy na świecie. Co wiemy o nastolatce, która zachwyca urodą?

Dan Sur 'pierwszym człowiekiem ze złotymi włosami'. Raper wszczepił sobie łańcuchy >> 

Jade Weber ma tysiące fanów na całym świecie. Modelkę, która robi ogromną karierę obserwuje na Instagramie ponad 660 tysięcy osób. W internecie nie brakuje komentarzy, że to właśnie ona zasługuje na miano najpiękniejszej.

W 2019 roku Jade Weber została nominowana do konkursu 100 Najpiękniejszych Twarzy, który organizuje TC Candler. Nastolatka nie zdobyła głównej nagrody, ale zyskała rzesze fanów i kontrakty reklamowe.

Jade Weber – modelka. Co o niej wiemy?

Jade Weber urodziła się 7 marca 2005 roku w Hong Kongu. Francuska zaczynała przygodę z modelingiem już jako kilkuletnia dziewczynka. Możemy znaleźć informacje, że ma na swoim koncie współprace z wieloma markami odzieżowymi i beauty. Pozowała dla takich magazynów jak Vogue czy Glamour.

Brat Kate Middleton wziął ślub. James Middleton i Alizee Thevenet są małżeństwem >> 

Z informacji zamieszczonych na Instagramie wynika, że Jade Weber aktualnie mieszka w Los Angeles i spełnia się w roli aktorki. Swoje umiejętności miała szlifować w szkole, do której chodzili m.in. Ryan Gosling, Britney Spears oraz Justin Timberlake.

16-latka wystąpiła we francuskim filmie La Déesse du Crépuscule. Zagrała też rolę Zoe w dramacie Tiger Within.

Jade Weber słusznie jest nazywana posiadaczką najpiękniejszej twarzy świata?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.