News

Alicja Szemplińska: 'Gdzieś' już w sieci! W teledysku wystąpiła też jej siostra

Alicja Szemplińska: 'Gdzieś' już w sieci! W teledysku wystąpiła też jej siostra

fot. YouTube.com/ALICJA

Alicja Szemplińska wydała nowy singiel. To piosenka Gdzieś, którą wydała jako Alicja.

Po zwycięstwie w 10. edycji programu The Voice of Poland wokalistka zadebiutowała z utworem Prawie My. Następnym sukcesem Alicji było wygranie specjalnej edycji programu Szansa na Sukces, dzięki któremu została reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji 2020.

Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie plany i Eurowizja 2020 została odwołana.  

To ona miała wygrać Eurowizję 2020? Poznajcie Roxen >>

Alicja Szemplińska - nowa piosenka Gdzieś

Alicja Szemplińska nie zwalnia jednak tempa i prezentuje swój trzeci singiel. Utwór Gdzieś został napisany i skomponowany m.in. przez Bogdana Kondrackiego i Karolinę Kozak i jest piękną metaforą poszukiwania swojego miejsca na świecie.

Motyw poszukiwania jest obecny w sztuce i literaturze od dawien dawna i zawsze będzie bo człowiek to istota poszukująca. Każdy z nas poszukuje swojego miejsca a to miejsce może być metaforą miłości przyjaźni , rodziny i oczywiście szczęścia i to szeroko rozumianego bo tak naprawdę wszyscy szukamy radości i nadziei. „Gdzieś” jest dla mnie piosenką wyjątkową. To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji. Mocno wierzę, że każdy z nas był na tym etapie w swoim życiu i może się utożsamić z tym utworem – mówi Alicja.

W klipie w reżyserii Olgi Czyżykiewicz (która pracowała już m.in. z Natalią Nykiel, Margaret, Dodą czy Sylwią Grzeszczak) Alicji towarzyszy grupa dziewczyn, a każda z postaci w teledysku prezentuje inną osobowość, urodę i urok osobisty, dzięki czemu cała historia nabiera pięknych barw i głębi, w której każdy może znaleźć swoją inspirację. 

Dobrze się przyjrzyjcie, bo w teledysku wystąpiła też siostra Alicji, Ola! 😊

Jak Wam się podoba nowość od Alicji Szemplińskiej?


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

może nie mam wpływu na nic kto to wie? fot. @piotr_tarasewicz

Post udostępniony przez ALICJA (@aliciaszemplinska)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.