News

To ona miała wygrać Eurowizję 2020? Poznajcie Roxen

To ona miała wygrać Eurowizję 2020? Poznajcie Roxen

fot. instagram.com/isroxen

Roxen to wschodząca, muzyczna gwiazda. Świat miał ją poznać dzięki konkursowi Eurowizji 2020, który jak wiadomo został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. 

Roxen miała reprezentować Rumunię z hitem Alcohol You. Po prezentacji piosenek reprezentacji krajów wokalistka była typowana na murowaną zwyciężczynię Eurowizji 2020. Być może uda jej się jeszcze zawalczyć o pierwsze miejsce – potwierdzono już jej udział w edycji 2021. 

Billie Eilish: nowa piosenka 'my future' to hit lata 2020? Wyprodukował ją jej brat >>

Roxen jednak nie da o sobie zapomnieć do tego czasu i zaprezentowała nowy singiel How To Break A Heart.  

To jedna z moich ulubionych piosenek, dlatego nie mogłam się doczekać jej premiery. Mam nadzieję, że wam się spodoba i trafi na wasze playlisty. Mimo przesłania, to utwór z pozytywnym klimatem, porywający do tańca, taki, którego chce się słuchać na okrągło. Czekam niecierpliwie na reakcje i jeszcze raz dziękuję za wszystko. Kocham Was - powiedziała Roxen.

Autorami najnowszego singla How To Break A Heart są Teodor Runsiö, Frans Torell, Elin Bergman i Seb Daniel, a za produkcję kawałka odpowiada Seb Daniel. Teledysk wyreżyserował San, dyrektorem kreatywnym był Paul Tacu, a za produkcję odpowiadało Loops Production.

Michael Essien Birthday Party: o kim śpiewa Taco Hemingway w nowym kawałku? >>

Roxen – informacje, wiek, Instagram

Roxen (której prawdziwe nazwisko brzmi Larisa Roxana Giurgiu) urodziła się 5 stycznia 200 roku w Cluj w Rumunii. Zaczęła śpiewać gdy miała 7 lat. Wygrała kilka muzycznych konkursów i od początku wiedziała, że muzyka to jej życie.

Wiosną 2020 roku 2 piosenki Roxen podbijały listy przebojów w Rumunii - You don't love me i Ce-ti canta dragostea. Kilka tygodni po premierze pierwsza z nich trafiła na playlisty największych rozgłośni radiowych we Francji, w Meksyku, USA, Hiszpanii, Grecji, Turcji, Bułgarii, Litwie, Słowenii, Kazachstanie, Estonii i Mołdawii. 

Roxen znajdziecie na Instagramie na profilu @isroxen.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hihi ____ @cristi.nitzu @yasminyaw

Post udostępniony przez ROXEN (@isroxen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROXEN (@isroxen)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.