Reklama
placeholder
News

Allan Krupa – co robi syn Edyty Górniak? Możecie być zaskoczeni

Allan Krupa – co robi syn Edyty Górniak? Możecie być zaskoczeni

fot. YouTube.com/Enso

Reklama
Reklama
placeholder

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak oraz Dariusza Krupy. 18-latek jakiś czas temu debiutował na rynku muzycznym jako Enso, jednak tworzenie muzyki to nie jego jedyne zajęcie.

Edyta Górniak jest na Ziemi od 4000 lat? Mówiła też o poprzednich wcieleniach >> 

Debiutancki singiel Allana Krupy, Lambada, który wydał pod pseudonimem, pojawił się w sieci w marcu 2022 roku. Jego drugi kawałek – Dżentelmen – ukazał się 4 miesiące później.

Przy okazji premiery utworu Wow z debiutanckiej płyty, którą współtworzy z Michałem „Nerwusem” Buczkiem, Allan Krupa udzielił wywiadu reporterowi Dzień Dobry TVN.

Allan Krupa zajmuje się nie tylko rapem, lecz także didżejowaniem. Organizuje eventy w klubach i, jak sam powiedział, „tam też zawsze pozwoli sobie zagrać jednego secika”.

Syn Edyty Górniak przyznał, że na razie nie planuje iść na studia.

Po co mam iść, skoro nie jest mi to w żaden sposób potrzebne do tego, z czym chcę wiązać przyszłość. No, jak widać, teraz robię te wszystkie rzeczy, więc korzystam z tego czasu po prostu bardziej niż na studiach – powiedział.

Young Leosia pokazała chłopaka. Fani mają "złamane serca" >>  

Co ciekawe, Allan Krupa zajmuje się też optymalizacją cen energii dla przedsiębiorstw, m.in. doradztwem.

Miałem taki kryzys życiowy, bo po prostu nic nie robiłem. Robiłem muzykę i tak dalej, ale nie robiłem tego tak dużo, jak kiedyś i po prostu miałem za dużo wolnego czasu. Taka praca, gdzie pojawia się ta rutyna, jest to faktycznie jedno z najlepszych narzędzi, przynajmniej dla mnie, żeby poukładać sobie rzeczy w głowie jak jest za dużo myśli – mówił Allan Krupa.

Allan Krupa – dziewczyna

Allan Krupa od jakiegoś czasu jest zakochany. Jego dziewczyna to tiktokerka Angelika Dziedzic.

Jesteśmy razem już rok, mieszkamy razem już jakiś czas i bardzo fajnie nam się układa. Szalejemy za sobą, więc tego zawsze szukałem – powiedział Allan Krupa w DDTVN.

 

 

 
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama