Reklama
placeholder
News

Edyta Górniak jest na Ziemi od 4000 lat? Mówiła też o poprzednich wcieleniach

Edyta Górniak jest na Ziemi od 4000 lat? Mówiła też o poprzednich wcieleniach

fot. Instagram.com/edytagorniak

Reklama
Reklama
placeholder

Edyta Górniak podzieliła się z fanami zaskakującym wyznaniem. Wokalistka wypowiedziała się na temat poprzednich wcieleń oraz Halloween.

Dom Edyty Górniak w Zakopanem do wynajęcia. Piosenkarka zdradziła szczegóły >> 

Profil piosenkarki na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób. W mediach społecznościowych artystka przedstawia się m.in. jako „osoba służąca ludzkości” oraz „Pracownik Światła, Miłości i Energii”.  O Edycie Górniak w ostatnim czasie mówi się w kontekście jej kontrowersyjnych wypowiedzi.

Edyta Górniak: 'Na Ziemi jestem od 4000 lat'. Co sądzi o Halloween?

Jakiś czas temu Edyta Górniak odpowiedziała na Instagramie na pytanie fana, który zapytał, kim była w innych wcieleniach, że „Bóg, Wszechświat, uczynił ją tak cudowną istotą tutaj”.

Jeśli widzisz piękno w innych to dlatego, że sama jesteś nim wypełniona. (…) Co do wcześniejszych wcieleń, poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4000 lat, mierząc czasem linearnym – stwierdziła 49-letnia gwiazda.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wstrzykują sobie jad żaby. Co to jest Kambo? >> 

Kolejne pytanie dotyczyło Halloween. Edyta Górniak ostrzegła przed celebrowaniem tego dnia, które miałoby sprowadzać złą energię.

Zawsze wszystko, co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. śmierć – otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności lub odczuć... Nie od razu. I to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń. To trochę jak nieświadoma i bardzo niebezpieczna zabawa w wywoływanie duchów i zaproszenie ich do swojego życia i do swojego domu... Nawiedzony dom bardzo ciężko uwolnić. Ale możesz zawsze zaryzykować – cytuje wypowiedź Górniak Polsat News.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama