Reklama
placeholder
News

Allan Krupa rozstał się z ukochaną? Ślubu ma nie być

Allan Krupa rozstał się z ukochaną? Ślubu ma nie być

fot. instagram.com/ensosynu/ fot. instagram.com//wuxiia/

Reklama
Reklama
placeholder

Allan Krupa jest jedynym synem Edyty Górniak. Nastolatek poszedł w ślady mamy i także związał się z muzyką. Próbuje swoich sił jako DJ, raper, a także producent muzyczny. Do niedawna równie dobrze jak w życiu zawodowym układało mu się w sferze prywatnej. 

Britney Spears ROZWODZI SIĘ? To Sam Asghari miał złożyć pozew >>

Allan Krupa - rozstanie z dziewczyną

Allan Krupa przez ponad dwa lala był w szczęśliwym związku z Angeliką Dziedzic. Dziewczyna jest aktywna na TikToku. Ich relacja była na tyle poważna, że zdecydowali się wspólnie zamieszkać. Syn Edyty Górniak planował nawet wziąć ślub z dziewczyną. Miało się to wydarzyć, gdy już nazbiera odpowiednią sumę, aby go zorganizować. Edyta bardzo kibicowała relacji Alana i Angeliki. W jednym z postów na swoim profilu na Instagramie opublikowała ich zdjęcie, które podpisała: ''moje Dzieci''.

Niestety wygląda na to, że sielanka się skończyła. Według informacji Super Expressu Allan i Angelika rozstali się. Oboje podobno bardzo to przeżywają i każde z osobna miało poprosić Edytę Górniak o wsparcie. Piosenkarka mimo zawodowych zajętości znalazła czas na rozmowy z nimi. Powodem zerwania nastolatków miała być zbyt pochopnie podjęta decyzja o wspólnym zamieszkaniu w Warszawie. Nie wpłynęło to w ostatnim czasie dobrze na ich relacje.

Allan Krupa planuje ślub. Wiadomo, gdzie będzie chciał go wziąć >>

Do tej pory zarówno Allan jak i Angelika nie zdecydowali się na skomentowanie informacji o rozstaniu. Przestali jednak obserwować się wzajemnie na Instagramie. Z obu profili poznikały również wspólne zdjęcia.  

 

Fot. instagram.com//edytagorniak/

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama