Reklama
placeholder
News

Britney Spears ROZWODZI SIĘ? To Sam Asghari miał złożyć pozew

Britney Spears ROZWODZI SIĘ? To Sam Asghari miał złożyć pozew

fot. instagram.com/samasghari

Reklama
Reklama
placeholder

Fani Britney Spears, po jej uwolnieniu się spod 13-letniej kurateli ojca, mieli nadzieję, że w życiu ich idolki wreszcie zapanuje względny spokój. Niestety nic nie wskazuje na to, żeby faktycznie miało tak być – od miesięcy w sieci pojawiają się dość niepokojące filmiki z Britney w roli głównej, padały oskarżenia od jej synów o zaniedbania, a teraz amerykańskie media donoszą, że 14-miesięczne małżeństwo wokalistki z modelem Samem Asgharim dobiega końca.

Pierwszy koncert Lizzo po upublicznieniu pozwu został odwołany >>

Britney Spears: rozwód z Samem Asgharim 

Przypomnijmy, że Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub w czerwcu 2022 roku w jej domu w Los Angeles. Na ceremonię zaproszono niecałe 100 osób, ale wśród gości zabrakło m.in. ojca piosenkarki i jej młodszej siostry. 

Jak podaje m.in. TMZ, 14 miesięcy później pozew o rozwód miał złożyć Sam Asghari, a Spears już podobno wynajęła specjalistkę od takich spraw -  Laurę Wasser.

Informator portalu ET miał poinformować, że:

[Britney i Sam] Bardzo się kochają, ale też często kłócą się o podstawowe kwestie. Czasami czują, że ich potrzeby nie są w pełni zaspokajane. Ostatnio sprawy przybrały zły obrót, a ich kłótnie stały się bardziej poważne.
 

Britney Spears: małżeństwa, mężowie

Sam Asghari jest trzecim mężem Britney Spears. W 2004 roku piosenkarka wyszła za kolegę z dzieciństwa, Jasona Allena Alexandra, ale małżeństwo zostało anulowane po 55 godzinach. Z kolei jej drugim mężem w latach 2005-2007 był tancerz Kevin Federline, z którym gwiazda ma dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa.

[AKTUALIZACJA 17.8 13:30]

Jak donosi Page Six, Sam Asghari ma żądać od piosenkarki renegocjacji intercyzy, którą podpisali przed ślubem. Ma również "straszyć" Britney wyjawieniem jej sekretów, jeśli ta nie zgodzi się na nowe warunki.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama