News

Znany raper nie żyje. Żona trzymała jego ciało w lodówce

Znany raper nie żyje. Żona trzymała jego ciało w lodówce

Fot. YouTube.com/RapNews

Znany raper nie żyje. Żona trzymała jego ciało w lodówce. Zwłoki były poćwiartowane. Kobieta powiedziała dlaczego to zrobiła.

Naya Rivera: były mąż wspomina aktorkę. „To takie niesprawiedliwe” >>

Andy Cartwright nie żyje

Andy Cartwright (Aleksander Juszczko) nie żyje. Jak informują portale, ciało 30-letniego rapera oraz uczestnika internetowego show - Versus Battle - zostało znalezione w jego domu w Petersburgu. Funkcjonariuszy miała wezwać 36-letnia żona Cartwrighta.

Jak się okazało, zwłoki Andy’ego Cartwrighta zostały rozczłonkowane przez jego żonę i przez kilka dni przechowywane w czarnych workach w lodówce. Marina Kukhal twierdzi, że jej mąż zmarł z powodu przedawkowania narkotyków, od których uzależnił się w czasie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Ponieważ nie chciała zdradzić, że Andy Cartwright zmarł tak „niesławną śmiercią”, poćwiartowała jego ciało i ukryła w lodówce. Organy mężczyzny miały zostać wyprane w pralce i posypała solą.

Portal Daily Mail podaje, że Marina Kukhal „doskonale rozczłonkowała” ciało męża, a do tego celu użyła noża, młotka, piły do ​​metalu, plastikowej miski i deski do krojenia. W mieszkaniu, w którym znajdowały się zwłoki rapera, cały czas miało przebywać też 2-letnie dziecko pary.

20-letnia łyżwiarka figurowa nie żyje. Niedawno ogłosiła koniec sportowej kariery >> 

Śledczy mieli ustalić, że na przedramionach Andy’ego Cartwrighta znajdowały się ślady męskich dłoni, co mogło sugerować, że przed śmiercią ktoś go złapał. Mówi się, że mieszkanie rapera było idealnie posprzątane. Nie wyklucza się, że udział w całej sprawie brała też teściowa artysty. 

Jak podają portale, przyjaciele Andy’ego Cartwrighta przyznali, że mężczyzna był uzależniony od alkoholu, ale nie brał narkotyków. Z kolei adwokat Mariny Kukhal twierdzi, że organy 30-latka wcale nie zostały wyprane w pralce, a w całą sprawę nie była zamieszana jego teściowa.

Gazeta Komsomolskaya Pravda informuje, że matka Mariny Kukhal otrzymała zakaz opuszczania Petersburga. Dziennikarze powołują się na swoje źródło i podają, że w organizmie ukraińskiego rapera nie wykryto narkotyków.

Wdowa po Andym Cartwrightcie została zatrzymana. Kobieta ma zostać poddana badaniom wariografem. Policja ustala też przyczyny śmierci jej męża.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.