News

Andziaks i Luka kupili dom. 'Mamy 1000 metrów działki'

Andziaks i Luka kupili dom. 'Mamy 1000 metrów działki'

fot. Instagram.com/andziaks

Andziaks i Luka wzięli huczny ślub w lipcu 2022 roku. Kilka tygodni po bajecznym weselu youtuberzy podzielili się z fanami kolejną życiową zmianą – kupili dom z ogrodem. Pokazali na Instagramie zdjęcie z dokumentami z kancelarii notarialnej.

Andziaks i Luka wzięli ślub. Piękne suknie, morze kwiatów, ochrona i celebryci >> 

Andziaks i Luka – nowy dom

Angelika Trochonowicz dodała na YouTube filmik, w którym razem z Luką ogłosiła, że zostali właścicielami domu. Andziaks zdradziła, że znaleźli wymarzoną posiadłość jeszcze w 2021 roku – w listopadzie.

Ten dom jest świeżo wybudowany, natomiast wszystko w środku będziemy musieli zrobić my. (…) Dlaczego dom? Kiedyś bym powiedziała, że jakiś penthouse w środku miasta, ale coraz bardziej dochodzimy do tego, że chcemy mieć takie miejsce, gdzie możemy się zaszyć ze sobą, gdzie nasze dziecko będzie mogło sobie biegać po podwórku. (…) Coraz bardziej chcemy się schować od tego miasta, od ludzi. Dorastamy – wyjaśniła widzom.

Andziaks i Luka pokazali zwiastun filmu ze ślubu. 'Łzy napływały nam do oczu' >> 

W swoim filmie Andziaks uchyliła rąbka tajemnicy na temat nieruchomości. Prawdopodobnie na działce znajdą się plac zabaw dla małej Charlie, basen i siłownia.

Mamy wiele planów tutaj, natomiast potrzebny jest czas. Musimy całą ekipę remontową, przed tą ekipą projektanta, zaprosić, żeby nam pomógł. Tutaj mamy 1000 metrów działki, więc dla nas to jest wystarczające – opowiadała Andziaks.

Wygląda na to, że Andziaks i Luka niedługo chcieliby powiększyć rodzinę.

Za 2 lata będę stała w tym miejscu z takim dzidziusiem, ale już naszym – zapowiedziała Andziaks, trzymając na rękach córeczkę przyjaciół, którzy zwiedzali dom.

Przypomnijmy, że Andziaks i Luka zostali rodzicami Charlie w maju 2020 roku.

Jesteście ciekawi jak urządzą swoje „gniazdko”?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.