Reklama
placeholder
News

Andziaks i Luka urządzają nowe mieszkanie! Pokazali ogromny salon

Andziaks i Luka urządzają nowe mieszkanie! Pokazali ogromny salon

Fot. Instagram.com/lucky_luka_official

Reklama
Reklama
placeholder

Andziaks i Luka urządzają nowe mieszkanie! Youtuberzy pokazali fanom między innymi swój ogromny salon. Jak Wam się podoba?

Andziaks pokazała NOWE MIESZKANIE! „Przeprowadzamy się” >> 

Andziaks i Luka – nowe mieszkanie

Pod koniec września Andziaks i Luka zdradzili fanom, że planują przeprowadzkę do nowego mieszkania. Lokum, do którego youtuberzy przenoszą się ze swoją córeczką Charlotte ma 140 metrów kwadratowych i duży taras. Z okien można podziwiać widok m.in. na Pałac Kultury i Nauki oraz park.

We vlogu sprzed kilku tygodni Angelika Zając i jej narzeczony pokazali część nowego mieszkania, jednak zapowiedzieli, że kolejne pomieszczenia będą ujawniać w kolejnych wideo. Niedawno na kanale 23-latki pojawił się film z przeprowadzki. 

W materiale URZĄDZAMY NOWE MIESZKANIE Andziaks pokazała widzom m.in. ogromny salon z aneksem kuchennym, w którym znalazła się ponad dwumetrowa kanapa, oraz sypialnię.

Kourtney Kardashian nosi ubrania od Maffashion! Co wybrała? >>

(…) Rewelacyjne mieszkanie. Powiem Wam, że my byśmy chcieli mieć jeszcze większe, nasze, już takie docelowe. (…) Jednak dla nas to będzie za małe, my chcemy mieć dużą rodzinę i chcemy mieć dużą przestrzeń, także pewnie będziemy mieć coś większego, natomiast na ten moment to jest idealne, wymarzone mieszkanie dla mnie – mówiła Andziaks.

Cały film Andziaks z urządzania nowego mieszkania znajdziecie niżej. Najnowszy vlog Luki, w którym też możecie zobaczyć ich dom obejrzycie tutaj.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama