Reklama
placeholder
News

Andziaks była gnębiona w szkole. Pokazała wiadomości od dawnej 'koleżanki'

Andziaks była gnębiona w szkole. Pokazała wiadomości od dawnej 'koleżanki'

fot. YouTube/Andziaks/

Reklama
Reklama
placeholder

Andziaks jest popularną influencerką, która często dzieli się z fanami nowinami ze swojego życia. Ostatnio, korzystając z wolnej chwili, postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów na swoim InstaStory. Jedno z nich skłoniło ją do refleksji na temat przeszłości. Andziaks wyjawiła, że w szkole spotkało ją wiele nieprzyjemności z powodu podążania własną drogą. 

Andziaks i Luka pojawili się na londyńskiej premierze Barbie. Jak się prezentowali? >>

Andziaks o wyśmiewaniu w szkole i toksycznej 'koleżance' 

24 września 2023 roku Andziaks poinformowała fanów, że nie czuje się najlepiej, więc odpoczywając pod kocem, może poświęcić chwilę na odpowiedź na pytania z ich strony. Pewien użytkownik zwrócił się do niej z prośbą o radę: "Jak zacząć ze światem internetu? Nagrywaniem i zarabianiem dzięki niemu?" Influencerka przyznała, że bardzo nie lubi takich pytań i uważa, że najważniejsza powinna być pasja życia, a nie zarobki. Dodatkowo 26-latka nawiązała do swojej przeszłości i trudów, jakie ją spotkały, zanim osiągnęła sukces.

Żeby być w tym miejscu, w którym jestem, przeszłam wiele ciężkich sytuacji, a to wszystko z miłości do tworzenia filmów. Wyśmiewanie przez dzieci w szkole, stany depresyjne, wzywanie mamy do szkoły przez nauczycieli, aby mama zakazała mi nagrywać, bo się wyróżniałam – jak to nauczyciele nazywali. Całe szczęście moja mama wyśmiewała nauczycieli i nigdy nie powiedziała mi, żebym przestała! Zawsze miałam wsparcie od @aga_kurowskaa i @kurowski_wojtek. Pamiętam, jak mówiłam Wojtkowi, że marzę, żeby być wielką youtuberką, a on od razu zapytał, jak mi może w tym pomóc.

Następne zdjęcie, jakie udostępniła Andziaks, przedstawiało jej rozmowę z 'koleżanką' ze szkoły, która jej dokuczała w przeszłości. Karolina, której zdjęcie profilowe oraz dane zostały zasłonięte, napisała do influencerki po latach, prosząc o... autograf oraz pomoc z noclegiem.

Hej, Andzia. Słuchaj, moja siostra zobaczyła Cię na Naszym zdjęciu klasowym z technikum i męczy mnie o autograf od Ciebie. Dałabyś jej?

Hej, z tego co dobrze pamiętam, to chyba masz apartamenty w Zakopanem. Jedziemy do Zakopanego i nie mamy noclegu. Daj namiary. 

Angelika swoją wiadomością zwrotną jasno dała do zrozumienia, że nie ma ochoty i czasu z nią rozmawiać. Dodała również, że nie zapomniała o tym, jak Karolina przyczyniała się do wyśmiewania i gnębienia jej w szkole. Całą treść rozmowy influencerki z 'dawną koleżanką' znajdziecie poniżej.

Obecnie treści publikowane przez Andziaks docenia wiele fanów, którzy okazują jej zainteresowanie i wsparcie. 26-latka i jej partner, Luka, wzięli ślub 14 lipca 2022 roku. Na weselu bawili się z nimi między innymi Lil Masti, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Małżeństwo wychowuje wspólnie 3-letnią Charlotte.

Andziaks i Luka pokazali zwiastun filmu ze ślubu. 'Łzy napływały nam do oczu' >>

 

 

 


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama