News

Kim jest Ange-Sophie Reich z Fame Czy Shame? [WIEK, TOP MODEL, INSTAGRAM]

Kim jest Ange-Sophie Reich z Fame Czy Shame? [WIEK, TOP MODEL, INSTAGRAM]

fot. instagram.com/angesophie.reich

Kim jest Ange-Sophie Reich, która została nową uczestniczką programu Fame czy Shame? Sprawdziliśmy dla Was wszystkie dostępne informacje o influencerce.

Program Fame czy Shame to nowy format telewizyjny, w którym 10 celebrytów młodego pokolenia przez osiem tygodni będzie mieszkać w specjalnej willi. Program ma charakter „live” i „on-line” - czytamy w komentarzu biura prasowego TVN Discovery Poland cytowanym przez portal wirtualnemedia.pl. W Fame czy Shame wezmą udział m.in. Filip Zabielski czy Michał Gała.

Kim jest Filip Zabielski z Fame czy Shame? [WIEK, INSTAGRAM] >>

Ange-Sophie Reich: kim jest, wiek, Top Model

Angie-Sophie Reich możecie kojarzyć z udziału w 7. edycji programu Top Model, do którego zgłosiła się ze swoim bratem Szymonem. Urodziła się w Hamburgu w Niemczech, ale później przeprowadziła się z rodziną do Polski.

Dokładna data urodzin Reich nie jest znana. Gdy zgłosiła się do Top Model w 2018 roku miała 16 lat. W 2020 roku wypadają jej 18. urodziny. 

Angie-Sophie Reich ma na swoim koncie debiut filmowy. Wystąpiła w produkcji Jestem M. Misfit razem z Sylwią Lipką i Filipem Zabielskim.

Modelka jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym nie tylko publikuje swoje fotografie, ale także wspiera różne różne inicjatywy społeczne. Możecie ją znaleźć pod nazwą @angesophie.reich.

Kim jest Michał Gała z Fame czy Shame? [WIEK, INSTAGRAM] >>

Będziecie kibicować Angie-Sophie w nowym programie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fame czy shame GANG🤪#playerpl #fameczyshame

Post udostępniony przez 🦁👑Ange-Sophie Reich👑🦁 (@angesophie.reich)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi🌸💘 jajecznica nie może brakować 🤷🏽‍♀️

Post udostępniony przez 🦁👑Ange-Sophie Reich👑🦁 (@angesophie.reich)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj