Reklama
placeholder
News

Zendaya żegna Angusa Clouda. Opublikowała wpis o zmarłym koledze z Euphorii

Zendaya żegna Angusa Clouda. Opublikowała wpis o zmarłym koledze z Euphorii

fot. HBO

Reklama
Reklama
placeholder

Angus Cloud zmarł w poniedziałek 31 lipca 2023 roku w wieku 25 lat. Aktor był znany widzom przede wszystkim z serialu Euphoria. Zendaya, która wciela się w główną bohaterkę produkcji, pożegnała swojego kolegę z planu w poruszającym wpisie na Instagramie. 

Angus Cloud nie żyje. Fez z Euforii tydzień wcześniej pochował ojca >>

Angus Cloud nie żyje. Zendya pożegnała gwiazdora Euphorii

Angus Cloud w serialu Euphoria grał Feza. Jego bohater był dilerem i zarazem dobrym przyjacielem bohaterki Zendayi, Rue. Śmierć Angusa Clouda bez wątpienia była wielkim szokiem dla członków obsady oraz ekipy serialu. Choć przyczyna śmierci aktora nie jest jeszcze znana, nieoficjalnie mówi się, że Cloud prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Aktor od jakiegoś czasu zmagał się z depresją, a zaledwie tydzień przed śmiercią pochował ojca, który był dla niego najlepszym przyjacielem. 

Angus Cloud nie żyje. Gwiazdy żegnają Feza z serialu Euforia >>

Dzień po śmierci Angusa Clouda Zendaya opublikowała na swoim profilu na Instagramie poruszający wpis, w którym podziękowała aktorowi za to, że mogła go poznać i spędzać z nim czas. Okazała również wsparcie jego rodzinie:

Słowa nie są w stanie opisać nieskończonego piękna, jakim był Angus (Conor). Jestem bardzo wdzięczna, że ​​miałam szansę poznać go w tym życiu, nazywać go bratem, widzieć jego ciepłe, życzliwe oczy i promienny uśmiech, słyszeć jego zaraźliwy chichot (właśnie uśmiecham się na samą myśl o tym). Wiem, że ludzie często używają takiego wyrażenia, gdy mówią o ludziach, których kochają: "Rozświetlali każdy pokój, do którego wchodzili", ale on naprawdę był w tym najlepszy. Chciałabym go takiego zapamiętać. Za całe to bezgraniczne światło, miłość i radość, które zawsze potrafił nam dawać. Będę pielęgnować każdą chwilę. W tej chwili całym sercem jestem z jego matką i rodziną i proszę o wyrozumiałość oraz cierpliwość, ponieważ żałoba u każdego wygląda inaczej.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama