News

Anna Lewandowska spotkała się z J.Lo! [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska spotkała się z J.Lo! [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska spotkała się z J.Lo! Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z wokalistką. Jak się spotkały?

Bella Hadid i The Weeknd ROZSTALI SIĘ! Dlaczego? >> 

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez – zdjęcia

Anna Lewandowska bawiła się na ostatnim koncercie Jennifer Lopez. Artystka wystąpiła w luksusowym hotelu Regnum Carya w tureckim mieście Antalya. Na InstaStory, żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła m.in. filmiki, na których tańczy w czasie show J.Lo. Po imprezie, polska celebrytka zrobiła sobie też zdjęcie z piosenkarką. Fotkę z Jennifer Lopez ze „ścianki”, Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie.

Ze wspaniałą @jlo! Ogromna motywacja! (…) – napisała w poście.

Tak tańczą Gesslerowie! To wideo to HIT tych wakacji >> 

Lewandowska podziękowała również właścicielowi hotelu Regnum Carya, Aliemu Safakowi Ozturkowi, za zaproszenie na koncert Jennifer Lopez:

(…) To było wspaniałe doświadczenie i bajeczny czas w uroczej @regnumcarya, dziękuję za zaproszenie @alisafakozturk! Jesteś świetnym facetem, bardzo doceniam! – czytamy.

Projekt Lady wygrywa Ukrainka! Poznajcie Liubov Miruk >> 

J.Lo - koncerty 2019 

Warto przypomnieć, że koncert Jennifer Lopez w Turcji był jednym z wielu show, które Amerykanka zaplanowała w ramach trasy It’s My Party. Nazwa jest związana z 50. urodzinami, które J. Lo obchodziła 24 lipca 2019 roku. Ostatni koncert odbędzie się 11 sierpnia w Sankt Petersburgu (Rosja).

Też chcielibyście zrobić sobie fotkę z J.Lo? ;-) 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Batteries charged! The new projects are just around the corner now. I can’t wait. Bring it on!! ___ Day 29 is here !!!! ? Today the plan is ... your Favorite training from the app(it will be Summer Shape - Super Cardio for me ?) tomorrow we will finish with Karate Cardio training! _______________________ To będzie piękny poniedziałek❤A do tego 29 dzień wyzwania!!!! Wieeem, już to pisałam, ale jak ten czas leci! Jestem mega szczęśliwa... widząc nieustające zaangażowanie tysięcy osób ? Plan na dziś? Każdy wybiera swój ulubiony trening z aplikacji (ja stawiam na Summer Shape - Summer Cardio) A jutro?#30dnitrenujelewa kończymy z treningiem Karate Cardio. Ps. 1. Szykuję dla Was duuuużo niespodzianek! Ps. 2. Od dziś każdy, komu powinęła się noga może zacząć wyzwanie od początku z nowym programem ⭐️CHALLENGE 30⭐️ Więcej info już jutro ✌️?‍♂️ _______________________ @diet_training_by_ann #workout #annalewandowska #byann #newchallenge #dietandtrainingbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leo’s be like...#meow ?#LeoSeason #ItsMyParty @niyamasol kittykat leggings set ✨

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.