News

Projekt Lady wygrywa Ukrainka! Poznajcie Liubov Miruk

Projekt Lady wygrywa Ukrainka! Poznajcie Liubov Miruk

Fot. Instagram.com/liubovmiruk

Projekt Lady wygrywa Ukrainka! Kim jest uczestniczka, która zwyciężyła w czwartej edycji programu? Poznajcie Liubov Miruk!

Film o BTS: kiedy premiera BRING THE SOUL w Polsce? >> 

Projekt Lady 4: kto wygrał?

Projekt Lady to program, w którym trenerka rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz i trenerka etykiety biznesu – Irena Kamińska-Radomska uczą naprawdę zbuntowane dziewczyny zasad dobrego wychowania. W show mentorkom towarzyszy Małgorzata Rozenek-Majdan.

5 sierpnia 2019 roku wyemitowano finał czwartej edycji programu. Projekt Lady wygrała Liubov Miruk. Ukrainka w ostatnim odcinku pokonała dwie pozostałe finalistki – Agatę Mielcarz i Dominikę Wiącek. Miruk wygrała 3-miesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie (Anglia).

Zwierzę zmarło po nagraniu Projektu Lady? Fani są oburzeni >> 

Liubov Miruk – kto to jest?

Liubov Miruk ma 23 lata. Pochodzi z Ukrainy, ale od dłuższego czasu mieszka w Bielsko-Białej. Z wykształcenia jest księgową, ale po przeprowadzce do Polski zajęła się czymś innym. Zanim Liubov Miruk wygrała Projekt Lady, była tancerką w klubach i na koncertach disco polo. Występowała m.in. z zespołem Big Party. 

Kiedy Liubov Miruk przyszła do programu Projekt Lady, wyróżniała się na tle innych uczestniczek naprawdę krzykliwym wizerunkiem. W telewizji Liubov przyznawała, że to właśnie m.in. przez wulgarny wygląd rozpadały się jej związki. W programie Liubov Miruk odkryła w sobie m.in. pasję do fryzjerstwa.

Po ogłoszeniu werdyktu jury, Miruk obiecała, że wykorzysta szansę jaką dał jej Projekt Lady i już przez całe życie będzie iść jak dama.

Też uważacie, że Liubov Miruk powinna wygrać Projekt Lady 4

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❗️❗️❗️KONKURS❗️❗️❗️ UWAGA W KONKURSIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ OSOBY KTÓRE MAJĄ +18 Wygraj 🎁 VOUCHER NA TATUAŻ 💛🖤 1- miejsce (voucher za 300 zł ) 2- miejsce (voucher za 200 zł ) 3- miejsce (voucher za 100 zł ) CO MUSISZ ZROBIĆ : PIERWSZE: Zostawić like pod moim zdjęciem ❤️ DRUGIE: Oznaczyć 5 osób w komentarzu pod tym postem 👫👬🕺 TRZECIE: Uzbierać największą liczbę serduszek pod swoim komentarzem ❤️ 3 osoby które uzbierają największą liczbę serduszek ❤️❤️❤️❤️❤️ pod swoim komentarzem dostaną VOUCHERY Konkurs rozpoczynamy 4 sierpnia kończymy 14 sierpnia. Zapraszam do zabawy 😉😁❤️❤️❤️ @blackliner_tattoo 👈👈👈 #konkurs #konkurstattoo #tattoo #oswiecim #voucher #blacklinertattoo

Post udostępniony przez Liubov Miruk (@liubovmiruk)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry mordeczki, miłego dnia i pozdrowionka😀😀😀 #dziendobry #smile #modelka #tancerka

Post udostępniony przez Liubov Miruk (@liubovmiruk)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Liubov Miruk (@liubovmiruk)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Liubov Miruk (@liubovmiruk)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj